Başkan Turan 31 emekli personeli ile bir araya geldi

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan belediyede uzun yıllar hizmet vermelerinin ardından emekliye ayrılan personeli ile teşekkür yemeğinde bir araya geldi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan emekli olan 31 personeli ile teşekkür yemeğinde bir araya geldi. Kandıra Namazgah Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemeğin ardından Başkan Turan tarafından emekli personele teşekkür plaketi ve bir takım hediyeler verildi. Teşekkür yemeğine emekli personelin yanı sıra belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. Emekli olan personel Başkan Turan’a bu güzel jesti için teşekkürlerini iletti. Yemek bir süre sohbet ve ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ‘’ Biz sizden razıydık. Allah’ta razı olsun ‘’ diyerek başladığı konuşmasında , ‘’ Hem ilçemize, hem ilimize, hem ülkemize emeğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Gecenizi gündüzünüze kattınız. Emek sarfettiniz, yeri geldi belki çoluğunuzdan çocuğunuzdan feragat ettiniz belediye işine koştunuz. Belki canınızı hiçe saydınız hepinizden Allah razı olsun’’ dedi.

Benim için hayatımda iki arkadaşlık var birisi askerlik birisi iş arkadaşlığı diyerek sözlerini sürdüren Başkan Turan sosyal medya hesaplarından konuyla ilgili yaptığı açıklama da, ‘’ Böylesine güzel ve büyük bir ailenin belediye başkanı olmaktan her zaman gurur duyacağım. Sevdamız Kandıra için aşkla, gecesini gündüzüne katarak çalışan ve hizmetlerini tamamlayarak emekli olan cefakar personellerimize plaketlerini ve hediyelerini takdim ettik. Rabbim razı olsun. Yeni hayatınızda sağlık ve mutluluk sizlerin olsun.’’ İfadelerini kullandı.