Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:39

16 Mayıs 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Yeni bir işe başlayanlar için, bulundukları ortam çok önemli.
15 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmadan, geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Aşk ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.
14 Mayıs 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Kendi değerlerinizin farkındasınız. 
13 Mayıs 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylara pratik bir şekilde yaklaşıyor ve somut çözümler arıyorsunuz. Pozitif enerjiniz sayesinde, birlikte çalıştığınız kişileri kolay bir şekilde ikna edebiliyorsunuz. Hatasız işler başarmak istiyor, paylaşımlara önem veriyorsunuz.
12 Mayıs 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Egonuzu ifade edemediğiniz zaman kaprisli oluyorsunuz… Sabırsız fakat, kendinize güvenen tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde canlanma söz konusu.
11 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantileyerek ilerlemenizde fayda var..
10 Mayıs 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bugün yüksek hedefleriniz var. 
9 Mayıs 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğini düşünerek, her zamanki temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. 
8 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalıştığınız iş yerinde birçok değişim gündeme gelecektir. Kariyerinizi sorgulamak ve kusur bulmak yerine, değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmalısınız. Acele etmeden sabırlı davranırsanız, kazanan hep sizi olacaksınız. 
7 Mayıs 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda yaratıcılığınız kullanmak için kendi gücünüze ihtiyacınız var. Kendinize olan güveniniz sizi bazen cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz.
6 Mayıs 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevresel faktörlerin baskısının sizi olumsuz  etkilemesine izin vermemelisiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz işlerin listesini yapın ve aceleye getirmeden sırayla toparlayın, sonuca ulaşacaksınız.
5 Mayıs 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel egonuzun güçlü olması, çalışma şartlarında gelişen olaylar karşısında sizi zor durumda bırakabilir. Kafanıza koyduğunuz iş konusunda, sonucuyla ilgili belirsizliklere düşmekten çekiniyorsunuz. Kendinizi fazla üzmeyin.
4 Mayıs 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için, olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün bu konuda kendinizi savunmanız gereken noktada çok pasif kalabilirsiniz…
3 Mayıs 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün risk alma konusunda acele etmemelisiniz. Sonradan fikir değiştireceğinizi düşünerek, kendinize zaman tanımalı ve tanımadığınız kişilerle duygularınızı paylaşmamalısınız. Güçlü kişilerin varlığı, sizi huzursuz edebilir.
2 Mayıs 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Bugün kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum sizi fazla sıkmamalı. Yakında istediğiniz parasal kazançlara kavuşacaksınız. Yatırım konusuna yoğunlaşmalısınız.
1 Mayıs 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde farklı koşullarda çalışma sistemlerini merak edeceğiniz bir gün. Duygu dünyanızı çevrenize kapatabilirsiniz. Arkadaşlarınız, düşüncelerinizi merak ederken; siz içinize kapanarak kendi dünyanıza dalacaksınız. 
30 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken daha sakin ve temkinli olmalısınız. 
29 Nisan 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli iş birliğine ihtiyacınız olacak. Arkadaşlarınızın size göstereceği dostluk karşısında, daha cesur davranacaksınız. Kendinizi güçlü hissetmeniz için, motivasyona ihtiyacınız var.
28 Nisan 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla beraber olma isteği içindesiniz; onların fikirlerinden etkilenmeniz söz konusu olacaktır. Kendi kararlarınızı kendiniz vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. 
27 Nisan 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Henüz oluşturamadığınız şartların alt yapısı konusunda çalışmalar yapıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir arada olacak; onların desteği konusunda olumlu yansımalar alacaksınız. Rakipleriniz tarafından takip ediliyorsunuz.
26 Nisan 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıra dışı arkadaşlarınızın yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. 
25 Nisan 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta kendinize aşırı güvenmeniz, sahiplenme duygunuzu da artırıyor. Yönetici gezegeniniz Mars, Balık’ta ilerliyor. Sizi daha cazip ve çekici kılarken, üstünlük duygularınızı da körüklüyor. Geçici öfkelere kapılmamalısınız. 
24 Nisan 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki enerjiyi desteklemek zorundasınız. Kişisel özelliklerinizi sergileyebileceğiniz özel günlerden biri. Sizin doğal ve yetenekli yapınızı çevreniz de fark ediyor. Bugün birçok fırsatın ve elverişli durumların gündem kazanacağı bir gün. 
23 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güven duygusunun çok önemli olduğunu biliyorsunuz; size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkaran dostlukları seviyorsunuz. Bugün kişisel bir değişim süreci içinde olmanız çok önemli. Çalışmayı çok seviyorsunuz. 
22 Nisan 2022 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün birçok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. Sezgisel yeteneğinizi, kişisel özelliklerinizle birleştirerek birçok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız.
21 Nisan 2022 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

 Yapmanız gereken işlerin gecikmesi sizi olumsuz etkiliyor. Çevresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var. Zamanınızı daha sistematik kullanırsanız, enerjiniz daha da yükselecek, olumlu şartlar gelişecek.
20 Nisan 2022 Çarşamba Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi sınamanız güzel. Fakat bazen öylesine içine kapanıyorsunuz ki, partneriniz dahil hiç kimse sizi anlayamıyor. Bugün uzak duygular içindesiniz. Yeni projeler gündemde ve kafanızı meşgul edecek.
19 Nisan 2022 Salı Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim konusunda başarılı günlerinizden birindesiniz. Yapmanız gereken birçok işi sıralama konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Enerjinizi nasıl kullanacağınızı ve bu konuda bildiklerinizi, çevrenize ispat etmeniz gerekiyor.
18 Nisan 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzak yolların hayalini kurmakla bir şey elde edemezsiniz. Planlı programlı hareket etmekle çok şey kazanacaksınız. Başkalarının düşüncelerini benimsemek zorunda kaldığınız zaman, yaptığınız işten tatmin olamıyorsunuz. 
17 Nisan 2022 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal konularda kendinizle ilgili aşamalar kaydetmek istiyorsanız, yakın çevrenizle iş birliği yapmak zorundasınız. Bugünlerde nedense hep aklınızda, sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma isteği var...
16 Nisan 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizde bulunan abartılı insanlardan uzak kalın. Boş konuşmalardan siz de rahatsız oluyor ve konsantrasyonunuzun dağıldığını hissediyorsunuz Oysa ilgi duyduğunuz konuda kendinize yetecek bilgi ve tecrübeye sahipsiniz. 
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri Yol Durumu
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft