Zafer Partisi Sahillerde Mülteci İstemiyor

‘’ Sahillerimizde mülteci istemiyoruz’ yazılı pankartlarla Kandıra sahillerini gezen Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Ender Oğuz ve beraberindeki partililer mülteci karşıtı söylemlerini sürdürüyor.

Mülteci karşıtı eylemlerle sesini duyuran Zafer Partisi’nde mülteci karşıtlığı hız kesmeden devam ediyor. Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Ender Oğuz ve parti teşkilatı mensupları Kandıra’nın sahillere komşu mahalleleri olan Kefken, Cebeci, Kerpe’de yürüyüş düzenledi. ‘Sahillerimizde mülteci istemiyoruz’ yazılı büyük pankartla yürüyen Zafer Partisi üyelerinin ellerinde de ‘Biletleriniz Zafer Turizm’den, Laskiye sahilleri sizi bekliyor’ ile ‘Burası tatil köyü değil, vatandır’ yazılı küçük pankartlar yer aldı.

BURASI VATAN TATİL KÖYÜ DEĞİL

Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Ender Oğuz yürüyüş sırasında yaptığı açıklamada “Türk mücadelesinin örneğini veriyoruz. Yabancıların istilası yüzünden Türk vatandaşlarımız sahillere giremiyor ve tatilini yapamıyor. Kendi ülkelerinde topraklarını bırakıp kaçanlar bizim ülkemizde, burada zevki sefa içerisinde yaşıyorlar. Genel başkanımızın dediği gibi ‘Burası vatan kardeşim, burası tatil köyü değil’. Bunlar geldi ve misafirlik bitti, artık gidecekler. Bedeli ne olursa olsun Zafer Partisi’nin tüm neferleri Türk vatanlarını korumak ve Türk kimliğini devam ettirmek için mücadele edecektir” dedi.