AK Parti Kandıra Danışma da buluştu

İzmit’le başlayan AK Parti Danışma Kurulu toplantıları dün akşam Kandıra Danışma Kurulu Toplantısı ile sona erdi.

AK Parti Kocaeli teşkilatı ilk toplantıyı 10 Haziran günü İzmit ilçesi ile başlamıştı. Son toplantı ise Kandıra’da gerçekleşti. Kandıra Turan Güneş Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Radiye Sezer Katırcoğlu, Veysel Tipioğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, İl Koordinatörü Ekrem Görçeker, MKYK Üyesi İlyas Şeker, Kandıra Belediye Başkanı Erol Ölmez, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, Kandıra Belediyesi eski Başkanı Adnan Turan, İlçe Başkanı Ahmet Alper Tokgöz ve teşkilat mensupları katıldı.

YENİDEN BİRİNCİ PARTİYİZ

Toplantıda söz alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kandıra’da çok işler yaptıklarını ifade ettiği konuşmasında tarım arazileri için çok büyük öneme sahip Toromanlar Sulama Projesi’nden de bahsetti.  Toromanlar Sulama Projelerinde birinci etapta 884 hektar alanda tarım sulaması sağlanacağını belirten Büyükakın,  31 Mart Seçimleri’nde verilen emekler için teşkilata teşekkür ederken, ‘’AK Parti’nin ülkede ikinci parti olduğu söyleniyordu. Yapılan ankette AK Parti yeniden birinci parti” şeklinde sözlerini sürdürdü.

BİZE BİRLİKTE ÇALIŞMAK DÜŞER

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’da, 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımıza büyük destek veren ve Kocaeli ilçeleri arasında oyunu en çok artıran ilçe olan Kandıra’ya teşekkür ederek başladığı konuşmasında, ‘’Bize de hep birlikte çalışma yapmak düşüyor. Hep birlikte en güzel şekilde çalışacağız. Belediye başkanlarımız gelecek seçim vaatlerini söyleyecek tek tek konuşacağız” dedi.

EROL BAŞKAN HERKESİN BAŞKANI OLDU

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus yaptığı konuşmada  “Erol Başkan Kandıra’da herkesin başkanı oldu. Yerel seçimlerde bir türlü ne yapacağını kimi aday göstereceğini bilemedi ana muhalafet partisi. Hayal kurdular sadece şu olsun bu olsun diye. Biz reklam yapmayı sevmiyoruz, biz vatandaşın içindeyiz. Vatandaşın sorunu varsa çözmeye çalışıyoruz. Bu süreci birlik ve beraberlik içinde atlatıyoruz” ifadelerini kullandı.

2028 HEDEFİ

Başkan Erol Ölmez, 2028 hedeflerinden bahsettiği konuşmasında, ‘’ Hedefimiz 2028, o zaman daha iyisini yapacağız. Siz ne isterseniz, biz oradayız. Siz ne isterseniz onu yapmak için çalışacağız. Biz kolları sıvadık, sizlere güveniyoruz” ifadelerini kullandı.