Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 09:18
Advert

Ekip ruhu ile çalışmaya devam

Belediye personeli ile kahvaltıda buluşan Başkan Köken, ekip ruhuna dikkat çekti

YAŞAM
Giriş Tarihi : 10-11-2015 10:58   Güncelleme : 10-11-2015 10:58
Ekip ruhu ile çalışmaya devam

Ekip ruhu ile çalışmaya devam

Kandıra Belediyesi tarafından Destek Hizmetleri personeline verilen movitasyon ve kaynaşma kahvaltısına katılan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  ekip ruhuyla çalışmaya devam vurgusu yaptı.

Başkan Köken; " Halkımıza yaptığımız tüm hizmetlerde çalışanlarımızın emeği var.Amacımız halkımıza hizmet etmek, onları mutlu etmek diyerek hizmetin tek başına değil ekiple başarılı olacağını söyledi. İlçemizin kalkınması için yürüttüğümüz projelerin tamamlanması için üzerimize düşen görevleri yerine getirerek çalışmalarımızı hızlandırmalıyız dedi.

“ÖRNEK ÇALIŞMALAR ÜRETECEĞİZ”

İnsan odaklı yaklaşımla hayatın her noktasına ulaşmaya devam edeceklerini belirten Başkan Köken, hep birlikte el ele vereceğiz ve diğer ilçelere de örnek olacak rol model çalışmalar ve projeler üreteceğiz dedi. Kandıra adına iyi ve güzel yapılacak her şeyde taşın altına birlikte elimizi koyup başarılarımızı paylaşarak vatandaşlarımıza faydalı işler yapacağız şeklinde konuştu.

Çıktığımız hizmet yolunda güzel ilçemiz için amacımız “Değişen ve Yenilenen” nitelikler taşıyor olması diyen Başkan Köken, bunu sağlamak adına attığımız adımlarda çok şükür ki epey yol aldık. Yol çalışmalarımız, geliştirilen proje çalışmalarımızla birlikte halkımıza en iyisini sunmak adına çalışmaya da devam edeceğiz diyerek hizmetin devamlılığını anlattı.

 

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft