Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
28 HAZİRAN Salı 02:09
Advert

Başkanlık Voleybol Turnuvası başladı

Başkan Turan’ın maç atışını yapması ile başlatılan turnuva...

SPOR
Giriş Tarihi : 02-06-2022 08:42
Başkanlık Voleybol Turnuvası başladı

Başkanlık Voleybol Turnuvası başladı

Kandıra Belediyesi ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvası Başkan Turan’ın başlangıç vuruşu ile başladı.

Şehit Binbaşı Yavuz Sonat Güzel Spor Salonunda protokol üyeleri tarafından oynanan ilk maç ile startı verilen Kandıra Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvası ilçede spor faaliyetlerini artırmak ve gençleri spora yönlendirmek amacıyla gerçekleştiriliyor.

Başkan Turan’ın maç atışını yapması ile başlatılan turnuvaya 13 takım, 130 sporcu katılıyor . 7 gün sürece turnuva boyunca kıyasıya rekabet bekleniyor. Resmi açılışın ardından yapılan ilk maçlarda turnuvaya katılan takımlar ve aldıkları sonuçlar şöyle oldu. Kasırga 2- Şimşek 1, Gençlik Spor 2- Jandarma Gücü 1, Kalyon 2- Akademi 0, SÖH 2- Yenilmezler 0, Asteria 2- Göçmen 0.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ercan Güneş tarafından yapılan açıklama da, turnuvanın gençlerin yaşam kalitesini yükseltmek, ilgi alanları doğrultusunda yönlendirilmelerini sağlamak ve gençlerin spora yönlendirilmesi amacıyla bu tarz spor faaliyetlerinin devam etmesinin planlandığı ifade edildi.

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft