Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
28 HAZİRAN Salı 02:54
Advert

Kandıra’da  19 Mayıs Coşkusu

19 Mayıs'ta bir dizi etkinlik yapıldı...

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2022 16:00
Kandıra’da  19 Mayıs Coşkusu

Kandıra’da  19 Mayıs Coşkusu

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 103. Yıldönümü Kandıra’da düzenlenen bir dizi etkinlikle kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 103. Yıldönümü kapsamında ilçemiz Atatürk Anıtı önünde Çelenk Sunma töreni düzenlendi. Gençlik Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş tarafından Atatürk anıtına çelenk konuldu. Düzenlenen çelenk koyma törenine Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Gençlik ve Spor Müdürü Ercan Güneş, kurum ve daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

ÖĞRENCİLERDEN MUHTEŞEM GÖSTERİLER

Çelenk sunma programının ardından Prof. Dr. Turan Güneş Kültür Merkezinde düzenlenen kutlama programı etkinliğinde öğrenciler tarafından günün anlam ve önemine binaen yapılan gösteriler izlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan tören 19 Mayıs’ın ruhuna uygun gösteri ve müzik dinletilerin sunulması ve 19 Mayıs onuruna düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere plaketlerinin verilmesi ile sonlandırıldı.

PROTOKOL ETKİNLİKTE

Düzenlenen etkinliklere Kandıra kaymakamı Mehmet Ünal, Garnizon Komutan Vekili Bnb. Taner Özmetin, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kızmaz, askeri ve sivil erkan, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

AKŞAMA DİLEK FENERİ VAR

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bu gün Saat:20:00 da Namazgah Mesire alanında Gençlik Şöleni ve Dilek Feneri etkinliği gerçekleştirilecek.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft