Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
28 HAZİRAN Salı 03:12
Advert

Kandıra'da 19 Mayıs öncesi etkinlikler

Kandıra’da 19 Mayıs öncesi bir dizi etkinlik gerçekleştirildi

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 18-05-2022 16:42   Güncelleme : 18-05-2022 16:50
Kandıra'da 19 Mayıs öncesi etkinlikler

Kandıra’da 19 Mayıs öncesi bir dizi etkinlik gerçekleştirildi

Kandıra’da 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında spor müsabakalarında dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları verildi, gençlik yürüyüşü gerçekleştirildi.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında liseler arası yapılan genç erkekler futbol müsabakalarında 1. olan Kandıra Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2. Olan Kandıra Anadolu Lisesi ve 3. olan Şht. Yavuz Sonat Güzel MTAL ve Kandıra Akçakoca Anadolu Lisesi öğrencilerine madalyaları protokol üyeleri tarafından verildi.

Dereceye giren sporculara Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kızmaz ve protokol üyeleri tarafından madalyaların takılmasını müteakip hatıra fotoğrafı çekildi.

Ödül töreninde Türkiye Şampiyonu Kandıra Akçakoca Anadolu Lisesi Ragbi takımı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'a Ragby topu ve Ragby Milli takım forması hediye etti.

Bir diğer etkinlikte gençlik yürüyüşü oldu. İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve 15-21 Mayıs Gençlik Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında gençlik yürüyüşü gerçekleştirildi. İlçe stadından başlayan ve KBB Bando takımı eşliğinde gerçekleştirilen gençlik yürüyüşüne İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ercan Güneş, Kandıra Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akalın, AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kızmaz, İlçe sağlık Müdürü Damla Tosun,  okul müdürleri ve üç yüz öğrenci katıldı.

Ayrıca Kandıra Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ercan Güneş ve sporcular tarafından Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve Kandıra Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç'a ziyaret gerçekleştirildi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft