Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 09:15
Advert

Hastane çalışanlarına motivasyon gecesi

Kandıra Devlet Hastanesi yönetimi çalışanlarına yönelik motivasyon etkinliği düzenledi.

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-05-2022 09:13
Hastane çalışanlarına motivasyon gecesi

Hastane çalışanlarına motivasyon gecesi

Kandıra Devlet Hastanesi yönetimi çalışanlarına yönelik motivasyon etkinliği düzenledi.

Kandıra Devlet Hastanesi çalışanları pandemi sonrası motivasyon etkinliğinde bir araya geldi. Kandıra M. Kazım Dinç Devlet Hastanesi tarafından 5 Mayıs Ebeler Günü ve 12 Mayıs Hemşireler Gününü kutlamak amacıyla personellerine yönelik ‘’ pandemi sonrası gülümse ‘’ temalı motivasyon etkinliği düzenledi. Kandıra Namazgah Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte yemek ikramı, günün anlam ve önemine yönelik konuşmalar yapıldı.

BAŞHEKİM UYSAL: 7/24 ÖZVERİYLE ÇALIŞTINIZ

Katılımları için sağlık çalışanlarına teşekkür ederek sözlerine başlayan Hastane Başhekimi Bülent Uysal, ‘’ Sağlı hizmetlerinin bir ekip işi olduğunun altını çizdiği konuşmasında, ‘’ Doktorlarımızdan hemşirelerimize, ebelerimize, güvenlik, temizlik, veri girişi personelimizden, temnisyenlerimize kadar herkes pandemi öncesi ve pandemi döneminde 7/24 özveri ile sıkılmadan, bıkmadan görevlerini layıkıyla yerine getirdi. Bizde maskelerimizi yeni yeni bıraktığımız bu günleri fırsat bilerek hem ebe-hemşire günlerimizi kutlamak, hem de biraz stres atıp tüm personelimizin motivasyonunu artırmak için böyle bir program düzenledik. Umarım herkes için güzel bir akşam olur’’ dedi.

PEHLEVAN: SİZLERİN HAKKI ÖDENMEZ

Yüksel Pehlevan ise yaptığı selamla konuşmasında iki seneyi aşkın bir süredir pandemi ile mücadele ettiklerini ve en büyük yükü sağlık personellerinin çektiğini belirtti. Dün itibari ile Kocaeli’de bir tane entübe hasta olduğu bilgisini veren Pehlevan, bu hastayı da kurtarmayı ümit ettiklerini ifade ettiği konuşmasında, ‘’ Sağlık ekibinin en önemli parçası ebeler ve hemşirelerdir. Pandemi döneminde de insanlar kendi yakınlarından çekinirken, sizler hastaların en yakınındaki kişiler oldunuz. Tulumlarınızı giyerek hastalara şifa dağıttınız. Sizlerin hakkı ödenmez. Umarım böyle bir durumla bir daha karşılaşmayız. Ama sağlık çalışanları olarak, sağlık personeli olarak, ülke olarak bu tarz acil durumlara her zaman hazırız’’ dedi.

ÖDÜL, EĞLENCE VE MÜZİK BİR ARADA

Konuşmaların ardından hastane personeline ödülleri dağıtıldı. Pasta kesilmesi, solo müzik dinletisi, çekiliş ve hediyelerin verilmesi ve müzikli eğlence programı ile etkinlik gece yarılarına kadar sürdü. Gecede sağlık çalışanları ve aileleri doyasıya eğlendi. Etkinliğe Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Belediye Başkanı Adnan Turan ve belediye başkan yardımcıları, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan, Kamu Hastaneleri Başkanı Ahmet Sarıışık, Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Uysal, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi Sertan Acar, kurum müdürleri, çalışanları ve aileleri katıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft