Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 07:46
Advert

Fatura Ödeme Noktası hizmete açıldı

Her faturanızı kolayca ödeyebilirsiniz...

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 07-05-2022 18:59   Güncelleme : 07-05-2022 19:02
Fatura Ödeme Noktası hizmete açıldı

 “Fatura Ödeme Noktası” hizmete açıldı

Kandıra’da işletmeciliğini Dilek Ceylan’ın yaptığı “Fatura Ödeme Noktası” hizmete açıldı.

Kandıra Akdurak Mahallesi  Kışla Caddesi No:10 Kandıra Belediyesi İmar Müdürlüğü yanında ‘’ Faturamatik Premiım Hizmet Noktası “  adı altında yeni bir iş yeri hizmete açıldı.

Kandıra’da ikinci olan Fatura Ödeme Noktasında, İzgaz, Sepaş, Elektrik, Su, trafik cezaları, Digiturk, D-smart, Kredi kartı, Doğalgaz, TTNET, SGK, Bilet yükleme noktası, Türk Telekom, Avea, Turkcell, ve Vodafone faturalarınızı gönül rahatlığıyla yatırabileceksiniz.  İş yeri sahibi genç girişimci Dilek Ceylan, amaçlarının vatandaşların fatura kuyruklarına hiç takılmadan ve uğraşmadan faturalarını rahat rahat ödemelerine imkan tanımak olduğunu söyledi.

HER FATURA ÖDENEBİLİYOR

Dilek Ceylan, ” Buradaki ödeme noktasını aldık. Kandıra içinde bulunan bir diğer ödem noktasının da tüm yetkilerini alarak vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladık. Hizmete açtığımız iş yerimizde vatandaşlarımız, yaşlılarımız için daha rahat, daha kolay, sıra beklemeden Elektrik – Su - Telefon – internet – Digitürk- SGK vs. ve tüm cep telefonu operatörlerinin fatura ödemelerini anında yapabiliyoruz. ’’ dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft