Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:44

Yirmi kişiyle iki kişiye saldırdılar

Trafikte kendilerine korna çalan sürücüyü takip edip darbettiler

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-05-2022 21:58   Güncelleme : 05-05-2022 22:13
Yirmi kişiyle iki kişiye saldırdılar

Trafikte kendilerine korna çalan sürücüyü takip edip darbettiler

- Baba ve oğlunun darbedildiği kavga güvenlik kamerasına yansıdı

Kandıra merkezde bayramın  birinci günü hatalı sollama yapan araca korna çalarak tepki gösteren sürücü ve ailesi darbedildi.

Ramazan Bayramı'nın birinci günü eşi Ö.Ö, çocukları B.T.Ö. (14) ve A.A.Ö'yle (12) birlikte akraba ziyaretine giden ilçe esnaflarından Tuncay Ö, dar bir ara sokakta sollama yapmaya çalışan  araca yol vermesinin ardından korna çalarak uyardı. Yapılan uyarıya sinirlenen sollama yapmaya çalışan aracın sürücüsü, Tuncay Ö'nün kullandığı aracı takip etmeye başladı. Kışla Sapağı mevkisinde aracını yol kenarına çekip aşağı inen Tuncay Ö. ile diğer araçtan inen Tarık D. ve Serkan T. arasında kavga çıktı.

Tarık D. ve Serkan T'nin haber vermesiyle Akçaayran ve Tekeli Mahallesi'ndeki akrabalarının olay yerine gelmesi sonucu kavga büyüdü. Kalabalık grup tarafından uzun süre darbedilen Tuncay Ö. ve oğulları B.T.Ö. ve A.A.Ö. vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandı. Kavga olay yerine gelen polis ekiplerince yatıştırılırken, Tuncay Ö. ve çocukları Kandıra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Darp raporu alan Tuncay Ö. ve çocukları saldırganlardan şikayetçi oldu. Polis ekiplerince gözaltına alınan Tarık D. ve Serkan T. ile M.T. ve G.D. adli makamlarca adli kontrol şartıyla salıverildi. Öte yandan, taraflar arasında yaşanan kavga bir iş yerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft