Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:00
Advert

23 Nisan'da tüm makamlar çocukların oldu

Bozburun İlkokulu Cumhuriyet Başsavcılığı'nı ziyaret etti...

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-04-2022 14:45   Güncelleme : 28-04-2022 14:53
23 Nisan'da tüm makamlar çocukların oldu

23 Nisan'da tüm makamlar çocukların oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kandıra’da protokole ait koltuklar çocuklara devredildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Garnizon Komutanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltukları çocuklara devredildi.

Alınan Bilgilere göre Kaymakamlık Makamı Akçakoca İlkokulu öğrencileri, Belediye Başkanlığı Kefken Şehit Oğuz Kır İlkokulu, Garnizon Komutanlığı Zafer İlkokulu, Cumhuriyet Başsavcılığı Bozburun İlkokulu, Jandarma Komutanlığı Mehmet Akif Ersoy ilkokulu, Emniyet Müdürlüğü Safalı İlkokulu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Akçaova ilkokulu öğrencilerine devredildi.

Bozburun İlkokulu 1/A sınıfı öğrencisi Amine Hesna Kalyoncu ve 2/A sınıfı öğrencisi Ahmet Salih Genç, Okul 1/A Sınıf öğretmeni Gülşah Topçu ve Fen Bilimleri öğretmeni Sümeyye Vural refakatinde geldikleri Başsavcılık makamında Kandıra Başsavcısı Emrah Karakoç’a misafir olarak, kendilerine devredilen Başsavcılık makamına oturdular. Başsavcıya çiçek takdim eden minikler bir süre de Başsavcı Karakoç’la sohbet etti.

Bir süre adli konular üzerine sohbet ve bilgi alışverişinin ardından koltuk asli sahibi Başsavcı Karakoç’a  teslim edildi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft