Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:48
Advert

Başkan Turan, okul aile birlikleri ile iftarda bir araya geldi

Başkan Turan, Okul Aile Birliği Başkanları ve gönüllüleri ile iftarda bir araya geldi.

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 22-04-2022 09:57
Başkan Turan, okul aile birlikleri ile iftarda bir araya geldi

Başkan Turan, okul aile birlikleri ile iftarda bir araya geldi

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra’da eğitim veren okulların Okul Aile Birliği Başkanları ve gönüllüleri ile iftarda bir araya geldi.

Kandıra Namazgah Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kızmaz, Başkan Yardımcısı İsmail Akalın, Kent Konseyi Başkanı Erdoğan Günay, Okul Aile birliği Başkanları ve gönüllüleri katıldı.

İlçede ki eğitim ve öğretim faaliyetlerinde okul Aile Birliklerinin öneminin değerlendirildiği iftar yemeğinde konuşma yapan ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kızmaz, eğitime katkıları dolayısıyla Okul Aile Birliklerine ve Başkan Turan’a teşekkür etti.

Kızmaz’ın ardından kısa bir konuşma yapan Başkan Turan ise eğitimde Okul Aile birliklerinin önemine atıfta bulundu. Belediye olarak eğitime ellerinden gelen her türlü desteği verdiklerini ifade eden Başkan Turan, ‘’ Bu güne kadar belediye olarak okullarımızın fiziki durumlarının düzeltilmesinden, eğitimde ihtiyaçların karşılanmasına kadar birçok konuda eğitim camiamıza desteğimizi sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Yavrularımızın aldıkları eğitimin ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Kandıra’mızın eğitim seviyesini birlikte çalışarak, daha yukarı taşımak ve çocuklarımızı daha eğitimli bir hale getirmek zorundayız ‘’ diyerek okul aile birliklerine eğitim camiasına katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

Program, iftar yemeği sonrası çay eşliğinde ilçe eğitim sorunları üzerine sohbetle sonlandırıldı.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft