Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:40

Bocce Sporcularımız Antalya’da kıyasıya yarıştı

Akçakocabey Spor Kulübü kıyasıya yarıştı...

SPOR
Giriş Tarihi : 17-04-2022 12:23
Bocce Sporcularımız Antalya’da kıyasıya yarıştı

Bocce Sporcularımız Antalya’da kıyasıya yarıştı
Antalya Kemer ilçesinde düzenlenen Bocce Petank Türkiye şampiyonasında ilçemiz takımlarından Akçakocabey Spor Kulübü kıyasıya yarıştı.

Alınan bilgilere göre Akçakocabey Spor Kulübü sporcuları Nebi Akyıldız, Huzeyfe Akyıldız, Enes Kaymak ve Ayça Uçar, Yıldız ve Gençler Kategorilerinde toplamda Tekler Müsabakalarında 443, Üçlü Takim Müsabakalarında 255 sporcunun katılmış olduğu turnuvadan derece alarak turnuvayı başarıyla tamamladı.

Tekler yarışlarında Nebi Akyıldız Türkiye sıralamasında 24 gruplarda ise son 32 ye kalarak takımını en iyi şekilde temsil ederken 3 lü takim yarışmalarında Ayça Uçar, Nebi Akyıldız ve Huzeyfe Akyıldız’dan oluşan takım 82 takım arasından Türkiye sıralamasında 8'inci oldu.  Son 16 da şanssız bir şekilde elenerek turnuvaya veda etti.

Akçakocabey Spor Kulübü başkanı Hakan Kocatürk yaptığı açıklamada imkan tanındığında sporcularımızın neleri başarabileceklerini gördüklerini ifade etti. Ekim ayında yapılacak turnuvada çok daha başarılı işlere imza atacaklarına inandığını belirten Kocatürk, başlarıları dolayısıyla sporculara, ailelerine, antrenörlere ve emeği geçen herkese teşekkür etti. 


 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft