Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
28 HAZİRAN Salı 04:05
Advert

Erdoğan’ı rekor oyla Cumhurbaşkanı Yaparlar

Bunlar Erdoğan’ı rekor oyla Cumhurbaşkanı Yaparlar

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-04-2022 15:51
Erdoğan’ı rekor oyla Cumhurbaşkanı Yaparlar

Erdoğan’ı rekor oyla Cumhurbaşkanı Yaparlar


Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl başkanı Mehmet Aras, Çayırova’da düzenlenen iftar yemeğinin ardından yaptığı esnaf ziyaretlerinde Millet İttifakını eleştirdi.

Çayırova’da düzenlenen iftar yemeğinin ardından yaptığı esnaf ziyaretlerinde Millet İttifakını eleştiren Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl başkanı Mehmet Aras,  ‘’ Bunlar bu gidişle Erdoğan’ ı rekor oyla Cumhurbaşkanı yaparlar’’ dedi.

Önce halk ile iftar yemeği yiyen partililer ardından Çayırova’ da halkın içine indi. Çayırova ilçe başkanı Adem Yıldız ve ekibi eşliğinde  50 ye yakın kıraathane ve yüzlerce esnaf ziyaret edildi. Ziyaretler boyunca halkın gösterdiği ilgiden memnun olan Aras, bu ilgi yeniden Erbakan iktidarını müjdeliyor dedi. Aras; dün siyaset kulislerine bomba gibi düşen, Haşim Kılıç’ ın millet ittifakının adayı olacağı yönündeki söylentiler konusunda da fikrini beyan etti.


Basın mensubunun bu konudaki sorusuna cevap veren Aras, bunlar bu gidişle Erdoğan’ ı rekor oyla Cumhurbaşkanı yaparlar. İnanmazsanız işte halk burada buyurun sorun dedi. 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft