Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 07:35
Advert

Kar gidiyor, havalar ısınıyor.

Teşekkürler arkadaşlar...

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 13-03-2022 11:20   Güncelleme : 13-03-2022 12:08

Kar gidiyor, havalar ısınıyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre bölgemizi etkisi altına alan kar yağışı bu günden itibaren etkisini yitirecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son hava durumu raporlarına göre Kocaeli ve Kandıra’yı etkisi altına alan kar yağışı bu günden itibaren bölgemizi terk ediyor. Bu gün 3 derece olarak belirlenen hava sıcaklıkları artarak Çarşamba günü 11 derecelere yükselecek.

Yerelde Kandıra Belediyesi, ana arterlerde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları ekiplerinin yoğun çalışması sonrası trafikte zaman zaman aksamalar yaşansa da, küçük sorunlar dışında kayda değer bir yoğunluk yaşanmadı.

Özellikle Cumartesi günü başlayan ve gece boyunca aralıklarla süren kar yağışı nedeni ile teyakkuza geçen Kandıra Belediyesi’nde 7/24 esasıyla çalışan ekipler karla mücadele kapsamındaki çalışmalarına hala devam ediyor.

Yollarımız açık ve bu kar yağışını da kazasız belasız atlattık çok şükür. Kandıralılar Ailesi olarak, Bizler sıcak evlerimizde otururken, gece gündüz demeden kar, kış şartlarında çalışan tüm ekiplere teşekkür ediyoruz.

Sağolsunlar, varolsunlar…

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft