Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 14:04
Advert

Ahmet Gödek güven tazeledi

Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı...

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-03-2022 14:35   Güncelleme : 10-03-2022 17:56
Ahmet Gödek güven tazeledi

Ahmet Gödek güven tazeledi

Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 23. Olağan Genel Kurul Toplantısı Namazgah Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi

Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 23. Olağan Genel Kurul Toplantısında tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Ahmet Gödek yeniden başkan seçildi. 210 üyenin oy kullanma hakkı bulunan kongre yeterli sayıda üyenin katılımı ile gerçekleştirildi.  Kongrede divan başkanlığını Kocaeli  Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kadir Durmuş yaptı. Genel Kurul Toplantısına Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şaban Şenol ve şoför esnafı katıldı.

MADDELER OY BİRLİĞİ İLE GEÇTİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan kongrede gündem maddeleri tek tek okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu raporu, bilanço gelir ve gider hesapları, yeni dönem çalışma programı ve bu program içerisinde yer alacak olan eğitim, teorik ve pratik kurs programları, tahmini bütçe, aylık ücretler, huzur hakları, yolluk ve konaklama ücretleri görüşülerek karara bağlandı.

TURAN: KANDIRA NE İSTİYORSA ONU YAPMAKTAN YANAYIZ

Toplantıda konuşma yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ‘’ Biz Kandıra’da tüm esnafımızla beraber, Kent Konseyi, esnaf odalarımızın başkanları ile birlikte oturup karar vermeye çalışıyoruz ’’ dedi. Birlik beraberliğin önemine vurgu yapan Başkan Turan, ‘’ Kandıra ne istiyorsa biz onu yapmaktan yanayız. Ama bunun için birlik beraberlik içinde yol yürümemiz gerekiyor. Kendimizi geliştirmemiz, yarını görmemiz, yeniliklere açık olmamız gerekiyor. Güçlü olacaksak hep beraber güçlü olacağız. Birlik beraberlik içinde olduğumuzda her yerde güçlü oluruz. Genel kurulumuz Kandıra’ya hayırlı olsun’’ dedi.

GÖDEK: İSTİKRARIN OLDUĞU YERDE İSTİKBAL OLUR

Katılımdan dolayı esnaf ve üyelere teşekkür eden Başkan Ahmet Gödek , esnaf olarak sorunlarının olduğunu ifade ettiği konuşmasında, ‘’Esnaf olarak ülkemizde, dünyada sorunlarımız var. Ama biz esnaf olarak millet olarak bu sorunları aşmasını her zaman bildik. Bu ortamda da bu sıkıntıları  aşacağımıza inanıyoruz.  Biliyoruz çünkü devletimiz güçlü,  hükümetimiz güçlü. İstikrar var ve istikrarın olduğu yerde İstikbal olur. En kısa zamanda hayatın normale döneceğine ve esnafımızın sıkıntıların ardından mutlu olacağına inanıyoruz. Biz esnaf olarak saygı ve sevgi çerçevesinde Ahi Evran geleneği ile bu günlere gelmişiz. Devletimize, milletimize her zaman saygımız var. Kongremizi güzel nezih bir ortamda bitirdik. Ben katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum‘’ dedi.

Kongre sonrası yemek ikramı ile oy kullanma işlemine geçildi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft