Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
28 HAZİRAN Salı 02:45
Advert

Kandıralı hafızlardan davet var

Kandıra Hafızlar Derneği’nden tüm Kandıra halkına davet var.  

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 20-12-2021 12:53
Kandıralı hafızlardan davet var

Kandıralı hafızlardan davet var

Yaklaşık bir buçuk yıl önce hafızlardan oluşan bir grup tarafından kurulan Kandıra Hafızlar Derneği’nden tüm Kandıra halkına davet var.  

Kandıra’da yeni hafızlar yetiştirmek için bir araya gelerek çalışmalarına başlayan Kandıra Hafızlar Derneği tüm Kandıra halkını düzenlenecek olan ortaokullar arası hafızlık yarışmasını izlemeye davet ediyor. 22 Aralık Çarşamba günü 9 ile 13 saatleri arası merkez Şefik Camii’nde düzenlenecek olan  Kocaeli İmam Hatip Ortaokullar arası hafızlık yarışmasına tüm vatandaşları davet eden Kandıra Hafızlar Derneği Başkanı Muhammer Er, katılımın hafız öğrencilere büyük manevi destek olacağını ifade etti.

MUHAMMET ER: MANEVİ DESTEK İSTİYORUZ

Açıklamasında, dinimizde hafızlığın özel bir yeri olduğunu ifade eden Er, ‘’ Hafızlığa çalışan öğrencilerimize maddi, manevi destek olmak, öğrencilerimizi hafızlığa teşvik etmenin sevabı bir başkadır. Bizlerde kuruluş amacımız olan hafız yetiştirmek ve hafızlarımıza destek olmak amacımızı böyle güzel organizasyonlarla sürdürmek istiyoruz. Hafızlık için düzenlenen bu yarışmaya vatandaşlarımızın, büyüklerimizin katılımı ve manevi desteği bu evlatlarımız için çok önemli. Tüm Kandıralıları programı izlemeye ve destek vermeye bekliyoruz. Allah razı olsun ’‘ dedi.

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft