Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
28 HAZİRAN Salı 03:33
Advert

Gençler gençleri dinledi

AK Partili gençler Kurtyeri'nde gençleri dinledi

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 27-09-2021 19:22   Güncelleme : 27-09-2021 19:30
Gençler gençleri dinledi

Gençler gençleri dinledi

Kandıra AK Partili gençler yaptıkları ziyaret ve toplantılarla bir yandan akranlarının gönüllerine dokunurken bir yandan beklentilerine çare olmaya çalışıyor.

Kandıra AK Parti Gençlik Kolları üyeleri başkanları Ercüment Kan yönetiminde gençlerle buluşmaya ve hasbihal etmeye büyük önem veriyor. AK Parti Kandıra İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ercüment Kan ve yönetimi , İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Fatih Çelikbilek’in katılımı ile Kurtyeri’nde gençlerle buluştu. Düzenlenen toplantıya mahalle başkanı Fahrican Küçüker ve 120 genç katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen toplantıda istek ve taleplerini ileten gençler, il başkan yardımcısı Fatih Çelikbilek ve Kandıra Gençlik Kolları başkanı Ercüment Kan’dan gündemdeki önemli konular hakkında bilgiler aldı.

BİZ GENCİZ GENÇLERİN SIKINTILARINI BİLİYORUZ

Kurtyeri Mahallesi  Kumcağız Enes Otelde yapılan toplantıda bölge gençleri ile sohbet eden AK Partili gençler,  gençlerin taleplerini dinleyerek bir süre sohbet etti. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ercüment Kan’ın gündem değerlendirmesi yaptığı toplantıda, iletilen konuların çözümü noktasında her türlü desteğin verileceği sözü verildi. Gençlik Kolları başkanı Kan beklentileri en kısa sürede yerine getireceklerini ifade ederken, ‘’ Biz genciz, gençlerin sıkıntılarını taleplerini gayet iyi biliyoruz. Ne gerekirse elimizden geleni yapacağız’’ dedi.

Toplantı sonunda memnuniyetlerini dile getiren gençler, KAN ve yönetim kurulu üyeleri ile hatıra fotoğrafı çekilerek vedalaştı.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft