Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 07:33
Advert

Kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor

Yaklaşık 3 saattir aranıyor

SAHİLLERİMİZ
Giriş Tarihi : 22-07-2021 12:31   Güncelleme : 22-07-2021 12:56
Kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor

Kaybolan genci arama çalışmaları sürüyor

Kandıra Bağırganlı sahilinde yasağa rağmen rüzgarlı havada dalgalı denize giren 23 yaşındaki genci arama çalışmaları devam ediyor.

Kandıra Bağırganlı Plajında denizde kaybolan gencin bulunması için çalışma başlatıldı. Alınan bilgilere göre , ailesi ve arkadaşlarıyla Gebze'den Bağırganlı'ya gelen Özcan D. (23), Kandıra Kaymakamlığınca rüzgarlı hava nedeniyle denize girmenin yasaklandığı bildirilen Bağırganlı plajından denize girdi.

Özcan D, bir süre sonra dalgalı denizde gözden kayboldu. Çevredekilerin haber vermesi üzerine Kocaeli Sahilleri Su Kazaları Engelleme Merkezi (KOSKEM) ve jandarma ekipleri, kayıp genci bulmak için çalışma başlattı. Suda jetskiyle arama yapan ekipler, kıyıdan dürbün ve drone ile deniz yüzeyini tarayarak arama çalışması gerçekleştiriyor.

Araması yapılan gencin yakınları bölgede sadece KOSKEM tarafından arama yapılmasına, sahil güvenlik botları ve helikopterle arama yapılmamasına tepki gösterdi. Öte yandan, bazı vatandaşların ise KOSKEM ekiplerinin uyarılarına rağmen denize girmeye devam ettiği gözlendi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft