Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:47
Advert

Hedeflerine pedal çeviriyorlar

Kandıra Bisiklet Grubu hedeflerine pedal çevirerek varacak

SPOR
Giriş Tarihi : 17-06-2021 11:20
Hedeflerine pedal çeviriyorlar

Hedeflerine pedal çeviriyorlar

Kandıra Bisiklet ve Koşu Grubu,  Sapanca’da gerçekleştirilen Sapanca Ultra Maratonunda 6-13 ve 21 km kategorilerindeki koşulara katıldı.

Bisiklet ve Koşu sporlarına gönül vermiş esnaf ve alanında uzman eğitmenlerden oluşan Kandıra Bisiklet ve Koşu Grubu Kandıra esnaflarından Recep Seyhan ( Kayserili ) önderliğinde Kandıra Belediyesinin destekleri ile geçtiğimiz günlerde Sapanca'da gerçekleştirilen Sapanca Ultra Maratonunda 6-13 ve 21 km kategorilerindeki koşulara katıldı. Grup üyeleri bir yandan spor yaparken bir yandan da Kandıra’nın adını bisiklet festivali ve koşu yarışmaları organize ederek duyurmak istiyor. Grup ilçemizde 7-den 70 e herkesin güvenle spor ve doğa ile içice olmasını hedefliyor.

SİZLERİ DE BEKLİYORLAR

Kandıra’ya bisiklet yolları, bisiklet festivali ve Ultra Maraton Koşu yarışı kazandırmak, spor anlamında yeni imkanlar elde etmek, gençlere örnek olmak ve spora gönül verenleri bir araya toplamak gayesiyle hareket eden grup üyeleri, sportif Kandıra sloganıyla bir takım spor etkinlikleri gerçekleştiriyor.  Grubun hedefinde İzmit caddesinin belli saatler arasında kapatılması, bisiklet kaykay paten ve koşu sporlarına ayrılması da var. Hafta sonları bisiklet sürüşleri, hafta içi sabah ve akşam koşuları yapan gruba sizler de katılabilirsiniz.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft