Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
18 MAYIS Çarşamba 09:30
Advert

İlçemizde 19 Mayıs kutlamaları 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 102. Yıldönümü kutlandı

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-05-2021 21:07   Güncelleme : 19-05-2021 21:21
İlçemizde 19 Mayıs kutlamaları 

İlçemizde 19 Mayıs kutlamaları 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 102. Yıldönümü kapsamında ilçemiz Atatürk Anıtı önünde Çelenk Sunma töreni düzenlendi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Ve Gençlik ve Spor Bayramının 102. Yıldönümü kapsamında Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Atatürk anıtına çelenk konuldu. Düzenlenen çelenk koyma törenine Kaymakam Mehmet Ünal, Garnizon Komutan Yardımcısı Topçu Yüzbaşı Volkan Ak, Belediye Başkanı Adnan Turan, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Karakoç, kurum ve daire amirleri ile siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü çelenginin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile devam eden tören Gençlik Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, ortaöğretim okulları arasında düzenlenen kompozisyon ve satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere hediyeleri verilmesi ile sonlandırıldı.

Törenin ardından Başkan Turan ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Ercan Güneş tarafından Kandıra merkezde esnaf ve vatandaşlara bayrak dağıtıldı.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft