Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
28 HAZİRAN Salı 03:18
Advert

Başkan Turan Bayram mesajı yayımladı

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-05-2021 19:33
Başkan Turan Bayram mesajı yayımladı

Başkan Turan Ramazan Bayramı mesajı yayımladı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Kandıra halkı olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Ramazanın manevi ikliminde Allah’ın rızasını kazanmak için tutulan oruçların ardından bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Turan, ‘’ Çocuk katili İsrail tarafından Filistin’li kardeşlerimize yapılan saldırılar nedeni ile mübarek Ramazan Bayramı’na buruk ve üzüntülü olarak giriyoruz’’ dedi.  Ramazan Bayramı'nın huzurun habercisi, bereket ve rahmet ayının mirası olduğunu belirten Başkan Turan, ‘’ Ramazan Bayramı’nın Türk milleti ve tüm İslam âlemine barış, kardeşlik, bolluk ve bereket getirmesini, huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Kandıralı hemşehrilerimin, tüm Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.”dedi.

BURUK BİR BAYRAM YAŞIYORUZ

Başkan Adnan Turan açıklamasını " Gönül istiyor ki Ramazan’dan bayrama tüm günahlarımızdan azat olduğumuz gibi, tüm hastalıklarımızdan ve zulümlerden kurtulmuş olarak gülümseyen yüzler, sevinen kalpler ile girelim. Filistin’de, Suriye’de ve dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan zulümler ve verilen şehitlerimiz nedeni ile buruk bir bayram yaşıyoruz.  Bu bayramın tüm dünyada zulümlerin sona ermesine vesile olmasını diliyor, canlarını din ve vatan uğruna çekinmeden feda eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyorum. Bu güzel bayramın cennet vatanımıza hayır ve huzur getirmesinin yanında, İslam coğrafyasına barış, kardeşlik ve birliğe vesile olmasını diliyorum’’ diyerek sonlandırdı.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft