Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:42

Kandıra sahilleri yaza hazırlanıyor

Kandıra Sahilleri Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-03-2021 20:58   Güncelleme : 30-03-2021 21:03
Kandıra sahilleri yaza hazırlanıyor

Kandıra sahilleri yaza hazırlanıyor

Kandıra sahillerini yaza hazırlamak amacıyla KBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen Kandıra Sahilleri Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Kandıra Namazgah Kültür Merkezinde gerçekleştirile toplantıya Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Mesut Önem ve çeşitli birimlerden şube müdürleri katıldı. Toplantıda Kandıra sahillerinde yapılması gereken başta bakım-onarım çalışmaları ve düzenlemelerin yanı sıra, 2021 yaz döneminde plajlardaki Covid-19 önlemleri de konuşuldu.

İYİ BİR TATİL İÇİN ÖNLEM ALIYORLAR

Kandıra sahillerinde yaza yönelik yapılacak çalışmalar, otopark, çadır kamping, tuvalet alanları başta olmak üzere yaz tatilinde vatandaşların iyi bir tatil geçirebilmeleri için alınacak önlemlerin tamamının konuşulduğu toplantı da mavi bayraklı plajlarda yapılacak uygulamalarda masaya yatırıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, yaklaşmakta olan yaz mevsimi ve deniz sezonu öncesinde doğabilecek ihtiyaçları karşılamak için çalıştıklarını ifade etti.

AKSAKLIĞA MEYDAN VERMEMEK ÜZERE ÇALIŞIYORUZ

Büyükşehir Belediyesi ve Kandıra Belediyesinin sahillerde ortak çalışma gerçekleştirdiğini belirten Başkan Turan, ‘’  Kandıra sahillerinde sosyal hayatı rahatlatmaya yönelik hizmetlerimiz, mavi bayraklı plajlarımızdaki ihtiyaçlarımız, duş, tuvalet, otopark, çadır kamp alanları, temizlik, çevre düzenlemesi, yeni sosyal tesisler vs. tüm bu ihtiyaçları masaya yatırdık. Covid-19 önlemleri etkisi altında aşırı yoğunlaşma yaşanacak bölgelerimize kaliteli hizmet sunmak, aksaklığa meydan vermemek üzere çalışmalarımız sürüyor’’ dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft