Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:32
Advert

Sami Çakır’dan Kandıra ziyareti

Çakır Kandıra'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 30-03-2021 20:50
Sami Çakır’dan Kandıra ziyareti

Sami Çakır’dan Kandıra ziyareti

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır parti programı kapsamında geldiği Kandıra’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır günü birlik ziyaret için Kandıra’ya geldi, AK parti İlçe teşkilatını ziyaret eden Çakır, ilçe Başkanı Erol Ölmez ve teşkilat üyeleri ile gündemi değerlendirmesinin ardından  Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a da konuk oldu. Kısa süreli sohbet ve istişarenin ardından Kandıra Sanayi esnafı başta olmak üzere bir dizi esnaf ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri gerçekleştirdi. Çakır’a ziyaretlerinde Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan , AK Parti İlçe başkanı Erol Ölmez ve teşkilat mensupları eşlik etti.

YOL HARİTAMIZI VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA BELİRLİYORUZ.

Yaptığı ziyaretlerde Kandıra esnafına hayırlı işler temennisinde bulunan ve talepleri dinleyen Milletvekili Sami Çakır, esnaflarla istişare etti. Pandemi dolayısıyla zor günler geçiren esnaftan bilgiler alan Çakır, devlet olarak yanınızdayız mesajı verdi. Ülkenin kalkınmasında ve gelişmesinde üretim ve esnafın büyük öneme sahip olduğunu ifade eden Çakır, ‘’ Esnaf kardeşlerimizin fikirlerini önemsiyoruz. Yaptığımız hizmetlerde esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurmak sureti ile yol haritamızı belirliyoruz’’ dedi.

Milletvekili Sami Çakır'ın geçtiğimiz günlerde evinin çatısı yanan eski belediye başkanı İsmail Genç'e de geçmiş olsun ziyaretinde bulunduğu öğrenildi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft