Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 09:04
Advert

Yolcu Şarküteri dualarla hizmete açıldı

Yolcu Şarküteri ve Yufka İmalatı dualarla hizmete açıldı

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-03-2021 22:09   Güncelleme : 21-03-2021 22:16
Yolcu Şarküteri dualarla hizmete açıldı

Yolcu Şarküteri ve Yufka İmalatı” dualarla hizmete açıldı

Kandıra’nın sevilen esnaflarından Aydın Yolcu ve kardeşi Ahmet Yolcu’ya ait  “Yolcu Şarküteri ve Organik ve Yöresel Ürünler pazarı dualarla hizmete girdi.

Kandıra’nın şarküteri ve kahvaltılık malzeme üzerine tanınmış esnaflarından Aydın Yolcu  ve kardeşi Ahmet Yolcu’ya ait doğal ve organik şarküteri malzemeleri hizmeti veren  “Yolcu Şarküteri ve Organik ve Yöresel Ürünler Pazarı Kızak Caddesi, Şefik Camii yanında dualarla hizmete açıldı. Düzenlenen açılış töreninde açılış kurdelesi AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, S.S. Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Gödek, İşinsanı Erkan İşler ve işyeri sahipleri Aydın ve Ahmet Yolcu kardeşler tarafından kesildi. Kandıra merkezde doğal ve organik kahvaltılık şarküteri malzemeleri satışında iddialı olan şarküteride, şarküteri ürünleri satışı ve yufka imalatı yapılıyor. 

YÖRESEL VE BÖLGESEL NAM YAPMIŞ ÜRÜNLERİN TAMAMI MEVCUT

Kandıra’nın meşhur yöresel ürünleri manda yoğurdu, manda sucuğu,köy tereyağı, dartı, köy yumurtası, köy peyniri, köy tavuğu gibi yerel ve doğal taze ürünlerin yanında bölgesel olarak nam yapmış peynir, bal, zeytin, melemenlik sos, tarhana, yufka imalatı , yufka toptan ve perakende satışı vs. kahvaltılık ve özel ürünlerin tamamı bulunuyor. Şarküteride Erzurum küflü peynirinden Erzincan tulum peynirine, Meşhur Kars kaşarından Trakya kaşarına, Ezine peynirinden, Edirne peynirine, Antep baharatlarından, Hatay salçasına kadar bir çok yöresel ürünlere de ulaşma şansına sahipsiniz.

Ağzının tadını bilenlere şimdiden afiyet olsun.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft