Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 09:21
Advert

Başkan Turan Sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Sonsuz teşekkür

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 17-03-2021 09:23
Başkan Turan Sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Başkan Turan Sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle ilçe de çalışan sağlık elçilerini ziyaret ederek çiçek takdim etti, 14MartTıp Bayram’larını kutladı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ilçede çalışan tüm sağlık çalışanları adına Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Uysal ve İlçe Sağlık Müdürü Damla Tosun'u ziyaret ederek 14 Mart Tıp bayramlarını kutladı. Konuyla ilgili açıkla yapan Başkan Turan, Pandemi döneminde sağlık çalışanlarının vazifelerinin öneminin çok daha iyi anlaşıldığını ifade etti.

BAŞKAN TURAN: SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Koronayla mücadele eden sağlıkçılara övgü dolu sözler söyleyen Turan, ‘Korona virüse (Covid-19) karşı sağlık çalışanları adeta ölüme meydan okuyarak büyük fedakarlık gösterdi. Bizde böyle anlamlı bit günde sağlık çalışanlarımıza teşekkür etmek ve moral vermek istedik. Tüm çabalarınız için sizlere minnettarız. Sonsuz teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız’’ dedi.

BAŞKAN HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU

Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Uysal ve İlçe Sağlık Müdürü Damla Tosun ise nazik ziyareti için Başkan Turan’a teşekkür ederken, ‘’ Her zaman bizim yanımızda oldunuz biz sizlere teşekkür ediyoruz’’ ifadelerini kullandılar. Sağlık çalışanlarının taleplerinin de gündeme geldiği ziyaretler çay ikramı ile sonlandırıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft