Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 07:18
Advert

Başkan Turan hizmetleri anlattı

Başkan Turan teşkilata sunum yaptı

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 11-03-2021 15:13   Güncelleme : 11-03-2021 15:19
Başkan Turan hizmetleri anlattı

Başkan Turan hizmetleri anlattı

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan yerel yönetimler ilçe istişare toplantısında 2020 yılında gerçekleştirilen projeler ve 2020 sonrası yapmayı planladıkları işleri aktardı.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısında slayt eşliğinde yapılanları ve yapılacak işleri anlattı. Kandıra Namazgah Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıya AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, İl Başkan Yardımcısı Engin Güzel ve teşkilat mensupları katıldı. Maske, mesafe temizlik kurallarına sıkı sıkıya bağlı olarak düzenlenen toplantıda açılış konuşması Kandıra Ak Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez tarafından yapıldı.

ÖLMEZ: AK PARTİ TEŞKİLATLARINDA SEN BEN YOK

Üç kademe ilçe, üç kademe il, genel merkez kadın kolları ve gençlik kolları kongrelerinin ardından genel merkez yedinci olağan kongresi için hazırlık yaptıklarını ifade eden Ölmez, ‘’ En zorlu koşullara rağmen Kocaeli teşkilatları içinde Kandıra teşkilatları olarak disiplinli ve azimli çalışmalarımız ile yüzde olarak en çok üye yapan teşkilat olduk.  2020 yılında teşkilatımıza kazandırdığımız bin 452 üye ile üye sayımız 11 bin 143 oldu. AK Parti teşkilatlarının seni, beni, makamı yoktur. Hepimiz biriz. Bunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ ERDOĞANLA YOL ARKADAŞLIĞIMIZ VAR

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan bir dava partisi olduklarını ifade ederek başladığı konuşmasında ’’Bu davanın başında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlığı var. Bu yol arkadaşlığımız manevi duygusu çok fazla olan bir görevdir. Bazen duygusal davranabiliyoruz hata yapabiliyoruz ama birbirimize karşı art niyetli olmadığımızı unutmamamız lazım. Ömrümüz yettiğince bu dava için mücadelemize devam edeceğiz ‘’ dedi.  Ekonomik olarak Kocaeli’nin en az bütçeli en büyük coğrafyasına sahip ilçesi olduklarını ifade eden Turan, 4 mahalleden vergi alıp 96 mahalleye hizmet etmeye çalıştıklarını ifade etti.

BAŞKAN TURAN: BÜYÜKŞEHİR OLMASA YAŞAMA ŞANSI YOK

Geçmiş dönem il ve ilçe yöneticilerine teşekkür eden Başkan Turan, ‘’ Kandıra belediyesi büyükşehir belediyesi olmasa yaşama şansı olmayan bir ilçe belediyesidir. Bunu hiç bir zaman unutmayalım. Kandıra Belediyesi ne yaptı diyerek sorgulamaktansa Kandıra için nelere yapıldı onu sorgulamak lazım. Geçmiş dönem büyükşehir belediye başkanımız Kandıra’nın çehresini değiştirmeye çalıştı. Çokta başarılı oldu. Değerli Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Kocaeli’yi Türkiye’nin beş marka şehrinden biri yapmaya çalışıyor. Bunun içinde biz en büyük desteği Kocaeli’nin incisi Kandıra olarak ona vermek zorundayız.’’ Dedi.

BAŞKAN TURAN: HİÇ BİR ZAMAN KIRMADI

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın kendilerini hiç bir zaman kırmadığını ifade eden Başkan Turan, ‘’ Allah razı olsun. Ne dediysek olabilecek boyutta ilçeler arasında eşitliği bozmadan adaletli bir şekilde bizlere destek oldu.  Bundan sonra olacağını da söyledi. Gücümüz yettiğince Kandıra için mücadelemiz sürecek’’ şeklinde sözlerini sürdürerek Kandıra’ya yapılan ve yapılacak olan hizmetleri tek tek slayt gösterisi olarak teşkilata sundu. Yaklaşık 2 saat süren toplantı karşılıklı dilek ve temenniler ile sonlandırıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft