Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 09:10
Advert

Köktürk’ün görevi Ayaz’a verildi

Kandıra koordinatörü Hasan Ayaz oldu

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 26-02-2021 12:37
Köktürk’ün görevi Ayaz’a verildi

Köktürk’ün görevi Ayaz’a verildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu Büyükşehir Koordinatörleri ile bir araya geldi.

-Kocaeli Büyükşehir Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu Büyükşehir Belediyesi Koordinatörleri ile toplantı düzenledi. Görev dağılımlarının yapıldığı toplantıda Abdullah Köktürk'ün Kandıra Koordinatörlüğü görevine Hasan Ayaz getirildi.  Abdullah Köktürk ise Kırsal Tarım ve Aromatik Bitkiler İl koordinatörü oldu.

Dört koordinatörün görev yerleri ise şöyle şekillendi. Nihat Abiş Karamürsel Gölcük Kartepe Başiskele İlçe Koordinatörü, Hasan Ayaz İzmit, Derince, Körfez, Kandıra İlçe Koordinatörü, İbrahim Pehlivan Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası İlçe Koordinatörü, Abdullah Köktürk Kırsal Tarım ve Aromatik Bitkiler İl koordinatörü oldu.

HASAN AYAZ KİMDİR?

1974 İzmit doğumlu Ayaz, Yeniköy İlkokulu, İzmit İmam Hatip Lisesi ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu. İmren Yapı Malzemelerinin sahibi. 2005-2013 yılları arasındaki 8 yıl boyunca AK Parti’de il yönetim kurulu üyeliği ve il başkan yardımcılığı yaptı. 2014 yılında İzmit ve Büyükşehir Belediye meclis üyeliğinin ardından Ak Parti İzmit ilçe başkanı oldu. Evli ve iki çocuk babası.

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft