Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 14:32
Advert

Pandemi kurallarına uyan işçiye ödül verdi

Pandemi kurallarına uy ödülü al.

ÖZEL HABER
Giriş Tarihi : 16-10-2020 10:54
Pandemi kurallarına uyan işçiye ödül verdi

Pandemi kurallarına uyan işçiyi ödüllendirdi.

Bu firmada böyle, pandemi kurallarına uy ödülü al.

Pandemi döneminde işleri bozulan işverenler işçisini ücretsiz izne çıkarıp, kısa çalışma ödeneği ile ücret ödeme yolunu seçerken Kandıra'da bir işveren her bir işçisine bin iki yüz elli tl pandemi ödülü verdi.

Kandırada yem katkı maddesi üretimi ve pazarlaması yapmakta olan ve ihracat yaparak ülkemize katma değer üreten Global Nutritech Biyoteknoloji Ltd. Şti. tüm personeline pandemi döneminde pandemi hijyen kurallarına uymak başta olmak üzere, işlerinde göstermiş oldukları dikkat ve özveriye istinaden bin iki yüz elli' şer türk lirası ödül verdi.Ürettiği yem katkı maddesi ürünlerini yurt içinde pazarlamakta olan ve ayrıca 10’dan fazla ülkeye ihraç etmekte olan Global Nutritech Ltd. Şti. firması Genel Müdürü Dr. Veysel Akay,  konuyla ilgili yaptığı açıklama da pandemi döneminde kesintisiz üretimin olmazsa olmazının  çalışanların hijyen kurallarına uyması olduğunu ifade etti.

Firmada bu bilinçle hareket eden çalışanlarını ödüllendirmek istediğini vurgulayan Akay, '' Pandemi sürecinde çalışma arkadaşlarımız firmamızın Covid-19’un bulaşmasını önleme tedbirleri kapsamında aldığı kararları harfiyen uygulamaktadırlar. Çalışma arkadaşlarımız sayesinde üretimimiz ve ihracatımız kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Bizde kendilerine firmamızın aldığı kararlara uydukları için ve bir nebzede olsa bu ekonomik sıkıntıların olduğu bir dönemde her bir çalışma arkadaşımıza firmamızdaki konumuna bakmadan bir teşekkür mahiyetinde 1250'şer tl ödeme yaptık.  14 Ekim 2020 tarihinde bu para tüm işçilerimizin hesabına geçti. Duyarlılıkları ve böyel bir dönemde gösterdikleri hassasiyetleri nedeni ile tüm iş arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum'' dedi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft