Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 15:45
Advert

Engelliler için çabalıyor

Erkan Kaya engellilerin dertleri için koşturuyor

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 12-10-2020 13:55
Engelliler için çabalıyor

Engelliler için çabalıyor

Kandıra Tek Çatı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Kaya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetler Şube Müdürü Sezer Ceyhan’ı  ziyaret etti.

Kurulmasının ardından  çalışmaları ile engelli vatandaşların sorunlarının çözümü için gece gündüz demeden çaba sarf eden Kandıra Tek Çatı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Kaya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetler Şube Müdürlüğü’ne atanan Sezer Ceyhan’ı  makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşleri Daire Başkanlığında Engelli ve Yaşlı Hizmetler Şube Müdürlüğü’ne atanan Sezer Ceyhan ve Sosyolog Mehmet Yavuz’a Kandıra'nın  meşhur lezzeti Kandıra Manda Yoğurdu ikram etti.

Görüşmede kendilerine gösterilen samimiyet ve alakaya teşekkür eden Kaya, '' Dernek olarak üyelerimizin dertlerimizi, sıkıntılarımızı ve beklentilerimizi iletme fırsatı bulduk. İlgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz'' dedi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft