Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 14:51
Advert

Evden çıkmak istemeyenlere güzel haber

Siz Sipariş Verin Mavi Köşe Getirsin

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 23-03-2020 14:10
Evden çıkmak istemeyenlere güzel haber

Evden çıkmak istemeyenlere güzel haber

Siz Sipariş Verin Mavi Köşe Getirsin

Kandıra’da yemekte marka isim Kandıra Mavi Köşe Lezzet Lokantası, sipariş üzerine adrese yemek teslimatlarına başladı.

Dünyayı etkileyen korono virüsü nedeni ile alınan tedbirler kapsamında bir çok kurum ve kuruluş kapatıldı. Lokantalarda ise sipariş üzerine adrese teslim dönemi başlatıldı. Daha önce Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu tavsiyesi ile restoranlara yönelik alınan tedbir kararlarına istinaden masalar arasındaki mesafeyi 2 metreye çıkaran Mavi Köşe Lezzet Lokantası, lokantaların kapatılması kararının ardından müdavimlerine koronaya karşı mücedele de derman olmak amacıyla siparişle yemek teslimine başladı.

Mavi Köşe Lezzet Lokantası corona virüse karşı önlemleri üst seviyeye çıkarmasının yanında iş yerlerindeki garsonlar, maske, eldiven ve bone kullanarak müşterilerinin evleri ve işyerlerine kadar yemek servisi yapıyor.

Kandıra’da lokanta ve hazır yemek sektörünün en önemli ismi Mavi Köşe Lezzet Lokantası sabah 08:00 ile 21:00 arası siparişleriniz  adrese teslim şeklinde hizmet vermeye devam edecek. Mavi Köşe Lezzet Lokantası  bu zor dönemde yine vatandaşlarının yanında paket servis ile hizmetini devam ettirmektedir.

Sipariş numarası; 0262 551 4275

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft