Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 07:49
Advert

Hürriyet, Kandıralı muhtarlarla buluştu

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet

SİYASET
Giriş Tarihi : 15-02-2019 14:33   Güncelleme : 15-02-2019 14:33
Hürriyet, Kandıralı muhtarlarla buluştu

Hürriyet, Kandıramuhtarlarla buluştu

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Kandıralı muhtarlarla bir araya gelerek seçim gündemini değerlendirdi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Kandıra Bolu Muhtarı Hüseyin Seyrek tarafından organize edilen bir kahvaltı programında Kandıralı muhtarlarla bir araya geldi. Programa CHP Kandıra İlçe Başkanı Volkan Bulgurcu, Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şube Başkanı Mustafa Satılmış, Kandıra eski belediye başkanı Kenan Evin, sivil toplum örgütleri yöneticileri ve muhtarlar katıldı. Programda konuşan Hürriyet muhtarlardan destek isterken,’’ Hala kronik sorunlarımız çözülmedi. Trafikten imar sorunlarına, kamulaştırmadan baraj sorununa kadar israf, şatafat, doğru kullanılmayan kaynaklar, kentin vizyonu geliştirilemedi. Biz göreve geldiğimizde kentimizde İzmit’te, Kandıra’da insan odaklı anlayışla, adaletli hizmet etmek istiyoruz. Biz CHP olarak bu kenti nasıl daha iyi yöneteceğimizi biliyoruz. Bu yüzden sizlerden yetki istiyorum. Seçildiğim takdirde vatandaşımız iyi ki oy vermişim diyecek. Oy vermeyenler de keşke oy verseymişim diyecek.” dedi.

KANDIRA BENİM İÇİN ÖNEMLİ

Kandıra benim için önemli diyerek sözlerini sürdüren Hürriyet, ‘’ Kandıra Milletvekilliği dönemimde en çok ziyaret ettiğim, en çok dertlerini çözmek için uğraştığım bir ilçemiz. İzmit’i kazandığımızda yaptığımız hizmetler diğer ilçelerimize de örnek olacak. Dolayısıyla muhtarlarımızın fikirleriyle bizleri beslemesi, bizlere yol göstermesi, daha güzel projelerin ortaya çıkarılmasında çok önemli. Üzerinde yaşadığımız bu kent müthiş zengin bir kent. Yıllık 7 katrilyon bütçe kullanıyoruz. Bunun yanı sıra kentin sanayisi, köylüsü, çiftçisi, arazisi, dağı, denizi, kültürel özellikleri, tarihi, İstanbul’a eşit mesafede olması gibi bir zenginliği de var. Tüm bu zenginlikler içinde 3 dönem boyunca yerelde iktidar olan, 13 belediyeye 7 milletvekiline ve kamu kurumlarına sahip olan, yapılmak istenip de herhangi bir yetki problemi olmayan 3 dönem geçirdik. Bu kadar zenginlik, bu kadar yetki, bu kadar imkâna sahipken insanların parmakla gösterdiği, akın akın görmeye geldiği bir kent görmek isterdik’’ dedi

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft