Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 09:20
Advert

Başkan Erdoğan adayları tanıttı

Kocaeli ilçe belediye başkan adayları bizzat Başkan Erdoğan tarafından...

SİYASET
Giriş Tarihi : 12-01-2019 17:36   Güncelleme : 12-01-2019 17:36
Başkan Erdoğan adayları tanıttı

Başkan Erdoğan adayları tanıttı

Uzun zamandur merakla beklenmesin ardından dün gece geç saatlerde açıklanan AK Parti Kocaeli ilçe belediye başkan adayları Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından, Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda tanıtıldı.

AK Parti Kocaeli ilçe başkan adayları Cumhurbaşkanımız Erdoğan tarafından Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda tanıtıldı. İzmit İlçe Belediye Başkan Adayı Azize Sibel Gönül, Başiskele Belediye Başkan Adayı Mehmet Yasin Özlü, Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, Kartepe Belediye Başkan Adayı Muhammed Mustafa Kocaman, Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, Derince Belediye Başkan Adayı Zeki Aygün, Körfez İlçe Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi ve Darıca ilçe belediye başkan adayı Muzaffer Bıyık’ı sahneye davet ederek tanıtan ve destek isteyen Erdoğan Kocaeli’de yenbiden 13/0 lık skor için seçim startını da bu programda verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Siz bir şarkısınız, hiçbir zaman unutulmayacaksınız. Kurulduğu günden beri partimize, şehrimize, ülkemize, demokrasimize hizmet yapmış tüm kardeşlerimize özellikle teşekkür ediyorum. Aday tanıtım toplantımızın partimiz ve Kocaeli için hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Karaosmanoğlu’na şahsım, Kocaeli ve halkım adına şükranlarımı sunuyorum. Önümüzdeki dönemlerde Kocaeli’ye ve ilçelerimize hizmet edecek adaylarımıza 31 Mart akşamı Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum’’ dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan AK Parti'nin Kocaeli'de ilçe belediye başkan adayları harf sırasına göre şöyle:

 

Başiskele: Mehmet Yasin Özlü

Çayırova: Bünyamin Çiftçi

Darıca: Muzaffer Bıyık

Derince: Zeki Aygün

Dilovası: Hamza Şayir

Gebze: Zinnur Büyükgöz

Gölcük: Ali Yıldırım Sezer

İzmit: Azize Sibel Gönül

Kandıra: Adnan Turan

Karamürsel: İsmail Yıldırım

Kartepe: Muhammed Mustafa Kocaman

Körfez: Şener Söğüt

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft