SPOR
Giriş Tarihi : 18-01-2018 10:07   Güncelleme : 18-01-2018 10:07

Maçın kazananı dostluk oldu

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, meclis üyeleri ve Belediye personeliyle voleybol maçı yaptı

Maçın kazananı dostluk oldu

Maçın kazananı dostluk oldu

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor Salonunda meclis üyeleri ve Belediye personeliyle voleybol maçı yaptı. Keyifli geçen karşılaşmanın kazananı ise dostluk olldu.

Yavuz Sonat Güzel Kapalı spor salonunun açılışıyla birlikte gençlere ve çocuklara yönelik Kandıra’da farklı spor branşlarında eğitim verilmesiyle ilgili çalışmalarını hızlandıran Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, gençlere ve çocuklara örnek oluyor. Meclis üyeleri ve Belediye personeliyle Yavuz Sonat Güzel Kapalı Spor salonunda voleybol maçı yapan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bizler yöneticiler olarak sosyal hayatımıza sporu katmalı ve başta çocuklarımız olmak üzere tüm yaş kesimini spor yapmaya karşı teşvik etmeliyiz dedi.

 İş hayatının zorlukları ve stresi içinde sağlıklı yaşamaya özen gösteren Başkan Köken’in meclis üyeleri ve Belediye Personeliyle bir arada motivasyonu arttırmayı hedefleyen voleybol maçının sonunda dostluk ve birlik beraberlik galip geldi. Sosyal aktivitelerimizi arttıracağız diyen Başkan Ünal Köken, ilçemizde spor faaliyetlerinin bir çok farklı branşta yapılması için de çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft