SPOR
Giriş Tarihi : 15-12-2017 09:32   Güncelleme : 15-12-2017 09:32

Başkan Köken, KASKF Başkanı Aydın ve Yönetimini Ağırladı

Amatör sporda geleceğe dönük atılacak adımlar hakkında istişarelerde bulunuldu

Başkan Köken, KASKF Başkanı  Aydın ve Yönetimini Ağırladı

Başkan Köken, KASKF Başkanı  Aydın ve Yönetimini Ağırladı

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(KASKF) Başkanı Murat Aydın ve yönetimi Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i makamında ziyaret etti. Ziyarette amatör sporda geleceğe dönük atılacak adımlar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın’ı misafir etti. Proje ve çalışmalarında spora ve sporcuya önem veren Başkan Ünal Köken, amatör sporun tesisleşmede geldiği son durumun ele alındığı görüşmelerde çocukların ve gençlerin sporla tanışması için yapılan projelerde daima destek olacaklarını vurguladı.

Mavi ve yeşilin buluştuğu doğa harikası olan Kandıra’da spor faaliyetlerinin arttırılması , gençlerin sağlıklı yaşaması için çalışmalar yürüttüklerini anlatan Başkan Köken, küçük yaşlardan itibaren gençleri spora sevk eden gayretli çalışmaları olan KASKF yönetimine başarılarının devamını dileyerek spor kardeşlik, dayanışma ve paylaşmanın başlangıcıdır. Bizlerde ilçemizde spor faaliyetlerinin artmasına yönelik çalışmalarımızı sürdürüyor ve genç sporcularımızı destekliyoruz dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft