Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:56
Advert

Miço koyu çekim merkezi olacak

Kadınlar plajı yakında hizmete girecek

SAHİLLERİMİZ
Giriş Tarihi : 11-07-2016 21:41   Güncelleme : 11-07-2016 21:41
Miço koyu çekim merkezi olacak

Miço koyu çekim merkezi olacak

Başkan Karaosmanoğlu, yaz sezonun başlamasıyla birlikte Kocaeli’nin denizturizmiyle ön plana çıkan Kandıra sahillerinde inceleme gerçekleştirdi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu,  yaz sezonun başlamasıyla birlikte kentimizden ve çevre illerden vatandaşların yoğun bir talep gösterdiği Kandıra sahillerinde inceleme yaptı. Kefken ve Kerpesahilleri başta olmak üzere kısa bir süre sonra açılışı gerçekleştirilecek Miço Koyu kadınlar plajında da denetimler yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Hayatın her alanında hizmet üretip,hemşehrilerimizin yaşantısını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Yarınlar için kalıcı eserler vermeye de gayret ediyoruz. Çevremizin güzelleşmesi ve keyifli dakikalarınhalkımız tarafından yaşanması içinhazırladığımız mavi bayraklı plajlar ve sahillerimizinsanımızın hizmetindedir” açıklamasını yaptı.

MİÇO KOYU ÇEKİM MERKEZİ OLACAK

Gerek ilçe belediyelerimiz, gerekse de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza yeni hizmet alanları oluşturduklarını da belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Ekiplerimizin ortaya koyduğu gayretlerin meyveleri olan Karadeniz sahillerimizdeki plajlarımızın yanı sıra Miço Koyu Kadınlar plajının da tam bir çekim merkezi olacağına inanıyorum.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak böyle bir hizmeti daha kentimize kazandırmaktan dolayıbüyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.Bu güzel eser nedeniyle bütün emeği geçen çalışma arkadaşlarımateşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi’ne bağlı teknik personellerin eşlik ettiği ve çalışmalar hakkında detaylı bilgi alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kefken Muhtarı Zeynel Abidin Ekrem’e de konuk oldu. Bölgeye yapılan hizmetlerin öneminden bahsedildiği birliktelikte, vatandaşların Kandıra ve sahillere verilen önem için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ettiklerini belirten Muhtar Ekrem, “Başkanımızın gerek Kocaeli’deki gerekse Kandıra ilçemiz başta olmak üzere sahillerimizdeki çalışmaları buralara canlılık kattı. Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na ve Büyükşehir çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft