Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 09:26
Advert

Reisimizi yanlız bırakmayacağız

Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı karşılamak için harekete geçen Kandıra AK Parti İlçe Teşkilatı alarmda

YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 10-05-2016 18:25   Güncelleme : 10-05-2016 18:25
Reisimizi yanlız bırakmayacağız

Reisimizi yanlız bırakmayacağız

13 Mayıs Cuma günü ilimize gelecek ve toplu açılış töreni gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın karşılamak için harekete geçen Kandıra AK Parti İlçe Teşkilatı alarma geçti.

Kocaeli'de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 13 Mayıs Cuma günü Perşembe Pazarında gerçekleştirilecek olan toplu açılış töreni öncesi bir araya gelen Kandıra AK Parti İlçe Teşkilatı il yönetimi tarafından Kandıra'ya verilen 3.000 kişilik katılımcı sayısını 5.000'e çıkarmak üzere alarma geçti. Kandıra Turan Güneş Kültür Sitesinde düzenlenen toplantıya Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Özder, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Emre Yıldız, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, ilçe yönetimi, ilçe kadın ve gençlik kolları ile partililer katıldı. Ak Parti yöneticileri tarafından yapılan konuşmalarda Reisimizi yanlız bırakmayacağız mesajı verildi.

REİSİMİZİ YANLIZ BIRAKMAYACAĞIZ

Toplantıda konuşma yapan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, özel bir durumla karşı karşıya olunduğunu ifade eden konuşmasında, '' Bu açılış töreninde Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu, birlik beraberlik içinde olduğumuzu tüm dünyaya göstermeliyiz.Kocaeli genelinde 100 bin kişi ile bu tarihi ana şahitlik edeceğiz'' dedi. Ardından bir konuşma yapan ilçe başkanı Yunus Özder, daha önce Kandıra’dan 5 bin kişinin katılımıyla programlar gerçekleştirdiklerini belirtti. Bu katılımın bir nevi vefa borcu olduğunu ifade eden Özder, '' KBB Başkanımız Karaosmanoğlu bizlerden çok Kandıra'yı düşündüğünü her hizmetiyle göstermiştir. Her hangi bir beklentisi olmadan bir çok hizmet verildi şimdiye kadar. Böyle önemli günler bu borcun ödendiği  günlerdir.Bu açıdan teşkilatımız, üyelerimiz, mahalle başkanlarımız tüm fertlerimiz ile birlikte miting alanında olmaya gayret göstereceğiz'' dedi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft