Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:36

Savaş Gemisine yoğun ilgi

Kefken Limanını ziyaret eden TCG Karadeniz Ereğli adlı gemisine vatandaşlardan yoğun ilgi

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-04-2016 22:33   Güncelleme : 04-04-2016 22:33
Savaş Gemisine yoğun ilgi

Savaş Gemisine yoğun ilgi

Karadeniz’de icra edilecek “Deniz Yıldızı 2016 tatbikatı” kapsamında  Kefken Limanını ziyaret eden TCG Karadeniz Ereğli Karakol  gemisi 3-5 Nisan tarihleri arasında vatandaşların ziyaretine açıldı.

Ziyaret kapsamında vatandaşların büyük ilgi gösterdiği TCG KARADENİZ EREĞLİ Gemisi Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek ve Kandıra belediye Başkanı Ünal Köken tarafından da ziyaret edildi. Gemiyi ziyaret eden protokol üyeleri gemide  incelemelerde bulunurken  teknik bilgiler aldılar.

3 Nisan 2016 Pazar Günü vatandaşların ziyaretine açılan TCG KARADENİZ EREĞLİ gemi personeline Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal  İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından Kandıra’da kültür gezisi düzenlendi.  Kandıra’nın eşsiz doğa güzellikleri arasında olan Kefken Pembe Kayalar’dan başlayan kültür gezisi kapsamında Kerpe, Babatepesi ve Kandıra Merkezinde ziyaretler gerçekleştirilirken heyete Kandıra hakkında bilgiler verildi.

TCG Karadeniz Ereğli (P-1214) komutanı ve beraberindeki heyet Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek, Kandıra Garnizon Komutanı  Piyade Yarbay İsmail Öcal ve Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken'i ziyaret ettiler. Kandıra Kaymakamı, Kandıra Garnizon Komutanı ve Kandıra Belediye Başkanı tarafından TCG Karadeniz Ereğlisi Gemisine iade-i ziyarette bulunuldu.  Dz. Yzb. Gazi Çelen ve Rad. Ast. Kd. Bçvş. Ömer Öcal tarafından protokol üyelerine gemi hakkında bilgiler verildi. Ziyarette gemi hakkında bilgiler alan protokol üyeleri, şehit yakınları ve gazilerle öğlen yemeğinde bir araya geldi. 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft