Kandıralıların Haber Portalı-Kandıra Haber
HV
16 MAYIS Pazartesi 08:50
Advert

Kandıralı öğrencilere tabletleri büyük başkan verdi

Karaosmanoğlu Kandıra Bağırganlı Anadolu Kalkınma Vakfı İlkokulu öğrencilerine tabletlerini kendi elleri ile verdi

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 15-02-2016 20:29   Güncelleme : 16-02-2016 19:14
Kandıralı öğrencilere tabletleri büyük başkan verdi

Kandıralı öğrencilere tabletleri büyük başkan verdi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Kandıra Bağırganlı Anadolu Kalkınma Vakfı  İlkokulu öğrencilerine tabletlerini kendi elleri ile verdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 7.’si düzenlenen tablet bilgisayar dağıtımında 6. sınıfa giden  27 bin 180 çocuğa tabletleri dağıtıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 2009 yılından itibaren gerçekleştirdiği "Bire Bir Öğrenme Projesi" kapsamında 7 yılda Büyükşehir’in dağıttığı tablet bilgisayar sayısı bu yılkilerle birlikte 189 bin 761 oldu. Kandıra’ya gelerek bir dizi incelemede bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu,  Bağırganlı Anadolu Kalkınma Vakfı İlkokulu öğrencilerine tabletlerini kendi elleri ile takdim etti. Düzenlenen dağıtım törenine Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Özder, öğrenciler ve veliler katıldı.

Törende konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “Dünyanın en güzel çocukları bizim yavrularımızdır. Sizleri ne kadar iyi yetiştirirsek o kadar mutlu olacağız. Sizler yarının büyüklerisiniz. Eğitiminize katkı olarak sizlere bu tabletleri veriyoruz. Almanya, Fransa ve Amerika gibi diğer gelişmiş ülkelerde ki çocukların sizlerden hiçbir farkı yoktur. Siz güzel beyinleri ve yürekleri hayata iyi hazırlayacağız” dedi. Dağıtım töreni hatıra fotoğraflarının çekilmesi sonrası son buldu. Başkanlar daha sonra Kefken Şehit Oğuz Kır İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldiler.

Kandıra Bağırganlı ’da 6’ıncı sınıf öğrencilerine tabletleri dağıtıldı. Heyecanın doruklara ulaştığı anda minik yüreklerin mutluluğu yüzlerinden okundu

Başkan, Kandıra da öğrencilere tabletlerini verdi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 7.’si düzenlenen tablet bilgisayar dağıtımında 6. sınıfa giden 27 bin 180 çocuktan olan, Kandıra Anadolu Kalkınma Vakfı Bağırganlı İlkokulu öğrencileri de hayallerine kavuştu. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Özder, öğrenciler ve velilerin katıldığı törende konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “Dünyanın en güzel çocukları bizim yavrularımızdır. Sizleri ne kadar iyi yetiştirirsek o kadar mutlu olacağız. Sizler yarının büyüklerisiniz. Eğitiminize katkı olarak sizlere bu tabletleri veriyoruz. Almanya, Fransa ve Amerika gibi diğer gelişmiş ülkelerde ki çocukların sizlerden hiçbir farkı yoktur. Siz güzel beyinleri ve yürekleri hayata iyi hazırlayacağız” dedi.

SEVİNÇLER VE HEYECANLAR GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Kandıra Bağırganlı Anadolu Kalkınma Vakfı İlkokulu Müdürü Hafize Polat’ın ev sahipliğinde gerçekleşen dağıtım töreninde on öğrenci ile birlikte bir öğretmende bilgisayar tabletlerine kavuştu. Öğrencilerin sevinçleri ve heyecanlarının dorukta olduğu birliktelikte, velilerde dağıtılan tabletler için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür ettiler. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 2009 yılından itibaren gerçekleştirdiği ‘’Bire Bir Öğrenme Projesi’’ kapsamında 7 yılda Büyükşehir’in dağıttığı tablet bilgisayar sayısı bu yılkilerle birlikte 189 bin 761 oldu. Dağıtım töreni hatıra fotoğraflarının çekilmesi sonrası son buldu. Başkanlar daha sonra Kefken Şehit Oğuz Kır İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldiler.

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft