KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 20-12-2015 15:26   Güncelleme : 20-12-2015 15:26

Zamanın Genci Kandıra'da

Kandıra Belediyesinin düzenlediği Zamanın Genci Programı keyifle izlendi

Zamanın Genci Kandıra'da

Zamanın Genci Kandıra'da

Kandıra Belediyesinin düzenlediği Zamanın Genci Programı coşkuyla karşılandı. Başkan Köken’in eşi Elif Köken’in de katıldığı programda öğrenciler keyifli zaman geçirdi. Öğrencilerin şarkılara eşlik ettiği programda salon tıklım tıklım doluydu. Kalabalığın ve coşkunun yoğun olarak yaşandığı eğlencede gençler yapılan etkinlikten memnun kaldı.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in talimatlarıyla düzenlenen ve kalabalığıyla da söz ettiren Zamanın Genci’nde gençler eğlenceli zamanlar geçirdi. Hem bilgilendiren hem de eğlendiren program, gençleri bir araya getirerek yüzleri güldürdü. Keyifli anların yaşandığı programa standup gösterileri de renk kattı. Konserlerle devam eden programda gençlere müzik ziyafeti verildi.

Yeteneğini Fark Eden Bireyler Yetiştirmeyi Başaran Bir Milletiz

Gençlere verdiği destekle öne çıkan Başkan Köken, onlar bizim geleceğimiz , onların iyi yetişmesinde bizlere düşen görevler ne ise yerine getireceğiz dedi. Maneviyat ve güzel ahlaka vurgu yapan Başkan, kendini bilen ve yeteneğini fark eden bireyler yetiştirmeyi başarabilen bir milletiz. Manevi değerlere sahip, yardımsever, özgüvenli ve çalışkan olarak yetiştirmeye gayret ettiğimiz gençlerimiz, ülkemizin yarınlarıdır diyerek onlara gereken önemi her zaman vereceklerini de  ifade etti.

Müziğe hep bir ağızdan eşlik eden öğrencilerle yapılan röportajda konuşan gençler, bizleri sınav stresinden uzaklaştıran,  hem bilgilendirip hem de eğlendiren programlarla motivasyonumuz artıyor. Belediye Başkanımızın biz gençleri düşünerek yaptığı etkinlikten  keyif aldık. Anlatılan konular sayesinde bilgi dağarcığımızı da genişlettik diyen gençler, Belediye Başkanımız Ünal Köken’e teşekkür ediyoruz dedi.

 

 

 

 

 

 

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft