SİYASET
Giriş Tarihi : 28-04-2015 08:45

Kandıra'dan 3 milletvekili adayı koydular

TURK Parti Kandıra'dan 3 milletvekili adayı koydu

Kandıra'dan 3 milletvekili adayı koydular
Kandıra'dan 3 milletvekili adayı koydular
Toplumsal Uzlaşma Reform ve Kalkınma Partisi (TURK Parti) Kocaeli milletvekili adaylarını basına tanıtırken aynı zamanda Kandıra'dan 3 ismi de milletvekili adayı gösterdi.
 
Kandıra’da bulunan Türk Hotel’de gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına çok sayıda partili ve aday tanıdıkları katıldı. İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program ardından milletvekili aday tanıtımı ile devam etti. TURK Parti Kocaeli’de seçim beyannamesini, hedeflerini ve projelerini anlatan milletvekili adayları basın açıklamalarında bulundu.
 
MİLLETVEKİLİ LİSTESİ VE SIRALAMASI
 
1- Abdulcelil Kılıç
 
2- Zeynel Horos
 
3- Hasan Ege
 
4- Erdoğan Esen
 
5- Mustafa Hızal
 
6- Rasim Binek
 
7- Musa Uysal
 
8- Ergün Türk
 
9- Ferdi Yurdakul
 
10- Ebru Taşkıran
 
11- Mustafa Aydın
 
“HAKSIZLIĞA DUR DİYECEK OLAN MİLLETİMİZDİR”
TURK Parti tarafından düzenlenen aday tanıtım programında söz alan milletvekili adayı Ergün Türk, “Bizim amacımız gençlerin de siyasette söz söyleyebileceği bir ortam oluşturmaktı. Türkiye genelindeki genç vekil adayı arkadaşlarımızla bu süreci tamamlayacağız. Çoğu parti Güneydoğu’da ithal vekiller çıkarıyor. Örneğin Ankara’dan hiç Hakkâri’yi görmemiş birisini aday yaparak kâğıt üstünde gösteren partiler var. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde büyük bir ekibimiz ve gücümüz var. Çok çalışacağız ve sonunda başaracağız. TURK Parti olarak baraj sorunumuz yok. Çok büyük bir kitleye hitap eden bir topluluğuz, hedefimiz Kocaeli’den en az 2 milletvekili çıkarmak” dedi.
AK Parti’nin yaptığı bir haksızlığa da değinmek istiyorum diyen Türk, “Rant amaçlı olarak iktidar partisinin sahil bölgelerinde zilliyetinden gelen hazine arazilerini hak sahiplerine geri verilmesine TURK Parti olanak sağlayacağız. İktidar partisi, zilliyet sahipleri gözetmeyip çıkar amaçlı turizm bölgelerindeki hazine yerlerini sahiplerine yani halkımıza vermemektedir. Halk bu konuda mağdurdur. 7 Haziran günü bu yapılan haksızlıklara karşılık dur diyecek olan milletimizdir” şeklinde konuştu.
 
EN AZ 2 MİLLETVEKİLİ
Konuşmasın devam eden Türk, “Hedefimiz Türkiye genelinde barajı aşıp milletvekili çıkararak meclise girmek. Bunun için uzun zamandır Genel Başkanımız Ahmet Eyüp Özgüç liderliğinde büyük ve güçlü çalışmalar yaptık ve tabanımızı oluşturduk. Düzenimizi sağladık artık bundan sonra hedefimiz 7 Haziran seçimlerine kadar sonuna kadar köy köy mahalle mahalle çalışmak ve hedefimize ulaşmak. Hedefimiz Kocaeli’de en az 2 milletvekili çıkarmak” dedi.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft