Advert Advert
Advert Advert
Advert

Kan siyasete geri mi dönüyor

AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder, eski ilçe başkanı Erdinç Şentürk ve Kandıra eski belediye başkanı Cengiz Kan Bağırganlı’da yemek yedi

Kan siyasete geri mi dönüyor
Bu içerik 9742 kez okundu.
Advert
Kan siyasete geri mi dönüyor
AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder, eski ilçe başkanı Erdinç Şentürk ve Kandıra eski belediye başkanı Cengiz Kan Bağırganlı’da yemek yedi. Yenilen yemek Cengiz Kan'ın AK Parti'de siyasete yeniden döndüğü şeklinde yorumlandı.
 
Yerel seçimler öncesi aday gösterilmemesinin ardından Karaosmanoğlu ve Civelek'in protesto edilmesi ile gündeme gelen, Bakan Fikri Işık'ın Kandıra'ya geldiği güne kadar AK Parti'nin yürüttüğü hiçbir seçim çalışmasına katılmayan, üstelik MHP'ye destek verdiği yönünde ciddi iddialar nedeni ile eleştirilen eski Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan ile eski ilçe başkanı Erdinç Şentürk ve AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder, eski ve yeniyönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bağırganlı'da masum bir yemek yedi. Fakat facebook üzerinde paylaşılan yemek fotoğrafı hemen bir takım iddiaların ortaya atılmasına neden oldu.  
 
Yemeğe katılanlar tarafından yemekte  2015 genel seçimlerinin konuşulduğu ve istişare edildiği yönündeki söylentiler eski Belediye Başkanı Cengiz Kan'ın yeniden siyasete döndüğü şeklinde algılandı. MHP'yi desteklediği MHP Belediye Başkan adayı Ahmet Şakacı tarafından basında dillendirilen, Kandıra Belediye Başkanı ÜnalKöken tarafından basına verilen beyanlarda da zaman zaman gündeme gelen Cengiz Kan'ın, AK Parti'de siyasete dönmesi bize pek mümkün gelmese de kamuoyunda böyle bir algı oluşmuş durumda.
Bakalım daha neler olacak bekleyip göreceğiz.
kandıra yunus özder erdinç şentürk cengiz kan bağırganlı yemek
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kandıralı     2015-04-12 onu bunu bilmem kurtulmuşken bir daha geri istemyoruz o şansını kaybbetti kandorada bu gün bu haldeyse sorumlusu odur
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor