Advert Advert
Advert Advert
Advert

Ak Kadınlardan Avukatlar günü ziyareti

Ak Parti Kandıra Kolları Başkanı Nilüfer Çelik ve yönetimi avukatlar günü nedeni ile Kandıralı avukatlara nezaket ziyaretinde bulundu

Ak  Kadınlardan Avukatlar günü ziyareti
Bu içerik 18657 kez okundu.
Advert
Ak  Kadınlardan Avukatlar günü ziyareti
Ak Parti Kandıra Kolları Başkanı Nilüfer Çelik ve yönetimi avukatlar günü nedeni ile Kandıralı avukatlara nezaket ziyaretinde bulundu.
 
Ak Parti Kandıra kolları Başkanı Nilüfer Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla eski İlçe Yöneticisi Cemile Açıkgöz Kulaç ile eski belediye Meclis üyemiz Özcan Şenol'un eşi Türkan Şenol, Avk.Figen Şentürk'ü iş yerlerinde ziyaret ettiler. Ziyarette  ilçe  kadın kulları yöneticileri de hazır bulundu. Avukatlık mesleğinin önemine dikkat çeken kadın kolları başkanı Nilüfer Çelik, tüm Avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü’ü kutladı.
 
‘AVUKATLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN’
İlçe kadın kolları başkanı Nilüfer Çelik ve yönetimi de “Toplumda, hukuka, eşitliğe ve adalete duyulan güvenin yüksek olmasında avukatlık mesleğinin önemli bir yeri vardır. Bu düşüncelerle, adalet ve hakkaniyetin sağlanması hususunda yürüttükleri görev ve sorumlulukla toplumumuz da önemli bir yeri olan avukatların 5 Nisan Avukatlar Günü”nü kutlarız” dedi.
kandıra avukatlar günü ak parti kandıra kadın kolları nilüfer çelik avukat türkan şeno avukat cemile kulaç avukat f
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Televizyon patladı 1 ölü
Televizyon patladı 1 ölü
İlk mecliste 7 gündem maddesi
İlk mecliste 7 gündem maddesi