DİĞER
Giriş Tarihi : 28-03-2015 12:24

Kandıra Belediyesi'nden çalışma üstüne çalışma

Kandıra Belediyesi Fen İşleri müdürlüğü ekipleri çalışıyor

Kandıra Belediyesi'nden çalışma üstüne çalışma
Kandıra Belkediyesi'nden çalışma üstüne çalışma
 
-MEZARLIK  ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.
                Kandıra Belediyesi dinimizde ziyaret edilmesine özel önem verilen mezarlıkların daha güzel bir görünüme kavuşması için mezarlık çevre düzenlemesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
 Kandıra'nın dört köşesinde sık sık yapılan mezarlık çelik kalıp duvar çalışmaları, mezarlık çit çalışmaları, mezarlık şadırvan çalışmaları vatandaşların büyük beğenisini kazanıyor.
                 Zaman zaman cenaze namazlarının da kılındığı mezarlıkların çevreye uygun , daha düzenli, dini  örf ve adetlere uygun hale getirilmesi için çalışmalarını hızla sürdüren Kandıra Belediyesi, yaptığı bu çalışmalarla bu konudaki boşluğu doldurmayı hedefliyor.  
                Son olarak Akıncı, Balaban Taşambar ve Safalı Mahalle mezarlığında çevre düzenlemesi ve çit çalışmalarını sürdüren Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri oluşturdukları özel birimle Kandıra genelinde çalışmalarına devam ediyor.
 
-CAMİ VE OKUL ÇEVRELERİ PARKE İLE DÜZENLENİYOR.
                Kandıra merkezde parke çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kandıra Belediyesi  yaz aylarına merkez parke çalışmaları yanında civar mahallelerdeki  parke çalışmalarını da hızlandırarak girmeyi hedefliyor.
                Özellikle cami, okul ve köy binası çevresinde yapılan parke çalışmaları göz dolduruyor.  Duraklı Mahallesi köy binası çevresinde yapılan parke çalışmasını bitiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mülküşehsuvar Mahallesi Solaklar Camii bahçesinde parke çalışmasına devam ediyor. Yapılan çalışmalarla ibadet alanları daha temiz ve düzenli hale gelen vatandaşlar, aldıkları bu hizmetlerden memnuniyet duyduklarını ifade ediyorlar.
 
 
 
- KURAN KURSU BİNASI YAZA HAZIRLANIYOR.
                Kandıra İlçe Müftülüğü tarafından kız ve erkek çocuklarına yönelik yaz eğitim döneminde açılacak Kur'an Kursu'nun sınıflarının hazırlanması  için tadilat çalışmasına başladı. Yaklaşık 300 m2' lik bir alanda yapılacak tadilat çalışmasına işçilik olarak destek veren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kandıra'nın her yerinde eğitim ve öğretime de destek vermeye devam ediyor.
                Çalışma bitirildiğinde, çocuklarımız yaz aylarındaki eğitimlerini temiz ve düzenli ortamlarda alma fırsatına sahip olacaklar. Kandıra Belediyesi eğitim konusunda mümkün olan her desteği sunmaya özel önem gösteriyor.
 
-YOL LARA KIŞ SONU BAKIMI.
                Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte yol çalışmalarına hız veren Kandıra Belediyesi, program çerçevesinde aciliyet durumunu gözeterek  yol seferberliği başlattı.  
                Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalara ek olarak stabilize yol çalışmalarına hız veren ekipler, mahalle muhtarlarından gelen  talepleri doğrultusunda mevcut imkanlar çerçevesinde çalışmaya devam ediyor.
                Özellikle kış şartlarının kaçınılmaz sonucu olarak ortaya çıkan yol bozulmaları yapılan çalışmalar ile giderilerek vatandaşlara rahat ulaşım imkanı sağlanıyor. Son olarak Üğümce Köseller Mahallesinde 1,2 km, Karaağaç Mahallesi'nde 6 km stabilize yolu vatandaşın hizmetine sunan ekiplerin çalışmaları büyük memnuniyetle karşılanıyor.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft