Advert Advert
Advert Advert
Advert

Eski Bakan Dinç aday olacak mı?

Eski Sağlık Bakanı Kazım Dinç aday olacak mı

Eski Bakan Dinç aday olacak mı?
Bu içerik 16176 kez okundu.
Advert
Eski Bakan Dinç aday olacak mı?

Milletvekili adaylık sürecinin başladığı ve giderek hızını artırdığı şu günlerde Kandıra'lı  milletvekili arayışları her geçen gün artarak devam ediyor. İddialara göre milletvekilliği adaylığını düşünen bir isimde eski sağlık Bakanı M. Kazım Dinç.
 
Milletvekilliği sürecinin başladığı ve adayların birer birer sahneye çıktığı bu günlerde Kocaeli genelinde 250.000' lerde olduğu söylenen Kandıralılar, içlerinden bir milletvekili çıkarmak için kolları sıvadı. Şu an için adaylık başvurusunu yapan tek isim ise eski Kandıra Belediye Başkanı Ercüment Şahin.
 
Fakat eski Sağlık Bakanı M. Kazım Dinç'in de kısa süre sonra Ak Parti'den milletvekilliği için adaylık başvurusu yapacağı iddia ediliyor. Halen Demokrat Parti'ye üye olan zaman zaman AK Parti'ye yakınlığı nedeni ile eleştirilen Dinç'in Ankara'da nabız yoklamasının ardından AK Parti'ye geçmesi ve milletvekili adayı  olması bekleniyor.
 
AK Parti Kandıra ilçe başkanı Yunus Özder ve yönetimkurulu üyelerini ziyaret eden Kazım Dinç'in zaman zaman yakın çevresine milletvekilliği hususunu düşündüğünü söylediği biliniyor.
 
Kandıralılar Ailesi olarak değerli eski bakanımıza ve Kandıra'mıza bu sürecin hayırlı olmasını temenni ediyor, Kandıra adına Kandıra'lı bir milletvekili için elimizden gelecek  her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu ifade ediyor ve bekliyoruz.
 
 
kandıra eski sağlık bakanı kazım dinç aday olacak mı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
Belediye binası çalışmaları hızlanıyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor
AK Parti Kandıra rekora gidiyor