Advert Advert
Advert Advert
Advert

Hollanda da bir Kandıralı Milletvekili

Kandıralı Tunahan Kuzu Hollanda Parlamentosunda Sosyal Demokrat Partinin Milletvekili

Hollanda da bir Kandıralı Milletvekili
Bu içerik 17337 kez okundu.
Advert

Kandıralı Tunahan Kuzu Hollanda’da Vekil

Kandıralı Tunahan Kuzu Hollanda Parlamentosunda Sosyal Demokrat Partinin Milletvekili..

Kandıra GoncaaydınOmerli Köyünden 1978 yılında Hollanda’ya işçi olarak giden Cevdet Kuzu’nun 1981 yılında doğan oğlu Tunahan Kuzu, Hollanda Parlamentosunda iktidar partisinin Milletvekili olarak görev yapıyor. RoterdamErasmus Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Tunahan Kuzu Türkçe ile birlikte 5 dil biliyor.

2012 yılında seçilen ve Hollanda Parlamentosunda İktidar Partisinin Vekili olarak görev yapan Tunahan Kuzu ile Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Recep Yıldız, Abdullah Köktürk, Murat Özer, Adem Arı ve Prof. Dr. Vahit İmamoğlu Yahya Kaptan Arasta Park’ta biraraya geldi. Tunahan Kuzu’nun çocukları ve babası Cevdet Kuzu’da toplantıda hazır bulundu.

Tunahan Kuzu Kandıralıların gururu
Kahve Dünyasında gerçekleşen toplantıda konuşan Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün; “Kandıralı bir kardeşimiz olan Tunahan Kuzu’nun Hollanda Parlamentosunda Sosyal Demokrat Parti Milletvekili olması bizleri gururlandırmıştır. Başarılı hizmetlerinin devamını diliyorum.” dedi.
 

Tunahan Kuzu’ya Kandıralılar Kitabı
Başkan Erdoğan Görgün ve Abdullah Köktürk birlikte, 28 Mart 2012 – 25 Mart 2014 tarihleri arasındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği faaliyetlerine yer veren binlerce gazete ve internet sitesi haberi arasından seçilen kupür fotokopilerinden ve siteye gönderilen yazılardan meydana gelen 288 sayfadan ibaret “medya’da KOCAELİ KANDIRALILAR DERNEĞİ –7” kitabını Tunahan Kuzu’ya takdim etti.
 

kandıra kandıralılar hollandalı miletvekili tunahan kuzu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Televizyon patladı 1 ölü
Televizyon patladı 1 ölü
İlk mecliste 7 gündem maddesi
İlk mecliste 7 gündem maddesi