YAŞAM
Giriş Tarihi : 21-09-2021 09:31

Başkan Turan cemiyetten cemiyete koşuyor

Başkan gece gündüz vatandaşıyla beraber

Başkan Turan cemiyetten cemiyete koşuyor

Başkan Turan cemiyetten cemiyete koşuyor

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ağustos ayı boyunca 73 düğün ve sünnet cemiyetine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan hemşehrilerinin en mutlu günlerinde yanlarında oluyor. Düğün ve cemiyetlerin açılmasının ardından vatandaşlardan gelen davetlere birebir katılan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ağustos ayı boyunca uzak yakın ayrımı yapmadan 73 hemşehrisinin düğün ve sünnet cemiyetlerine katılarak mutluluklarına ortak oldu. Kimi zaman nikah kıyan Başkan Turan,  kimi zaman ise şahit oldu. Katıldığı cemiyetlerde çiftleri tebrik ederek mutluluklar dileyen Başkan Turan, erkekliğe ilk adım atan çocuklara ve ailelerine de hayırlı ve uzun ömürler temennisinde bulundu. Başkanın katılımından vatandaşların da çok memnun kaldığı ve düğün ve sünnet sezonu sonuna kadar tüm cemiyetlere bizzat başkan tarafından katılım sağlanacağı öğrenildi.

BAŞKAN TURAN: ÖNCELİĞİMİZ GÖNÜLLERE GİREBİLMEK

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Turan, hemşehrilerinden gelen davetlere ayrım yapmadan katılmaya çalıştıklarını ifade ederken, ‘’ Vatandaşlarımızın mutlulukları bizim mutluluğumuz üzüntüleri bizim üzüntülerimizdir’’ dedi. Makam odasının kapısının her gün vatandaşlara açık olduğunu ifade eden Başkan Turan, ‘’ Hem kapımız hem gönlümüz hemşehrilerimize sonuna kadar açık. Onlarca görüşme yapıyor vatandaşlarımızın sorunlarıyla birebir ilgileniyoruz. Önceliğimiz vatandaşımızın gönlüne girebilmek. Gönül belediyeciliği hedefimiz doğrultusunda istisnasız tün vatandaşlarımızın mutlu günlerinde yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Vatandaşlarımız da bu ilgiden gayet memnun. Hepsine çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft