YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 19-05-2021 21:57

Mavi Köşe’den Kademeli Normalleşme döneminde paket servis

İstemesi sizden getirmesi Mavi Köşe'den...

Mavi Köşe’den Kademeli Normalleşme döneminde paket servis

Mavi Köşe’den Kademeli Normalleşme döneminde paket servis

Kandıra’da yemek sektörünün en öncü kuruluşu Mavi Köşe Lezzet Lokantası kademeli normalleşme döneminde siparişle paket yemek servisine başladı.

Bayram sonu açılması beklenen lokantalar tamamen açılmasa da kademeli normalleşme döneminde paket servi ile müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kandıra’da yemek sektörünün bir numaralı ismi Mavi Köşe Lezzet Lokantası İçişleri Bakanlığınca alınan karar gereği yayınlanan kararnameye istinaden alınan tedbirler kapsamında sabah 06:00 ile Akşam 21:00 saatleri arasında sipariş usulü ile paket yemek servisine başladı. Mavi Köşe Lezzet Lokantası adına açıklama yapan şirket sahiplerinden Sertan Kulaç, Ramazan Bayramı sonrası kademeli normalleşme döneminde de ikinci bir emre kadar siparişle paket servis hizmetine başladıklarını ifade etti.

UMARIM HAZİRANDA TAMAMEN AÇILIRIZ

Kulaç sözlerini , ‘’ Devletimiz tarafından alınan kararlara ve koronavirüs tedbirlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak paket servisle hizmet vermeye başladık. Umarım bu günlerde tez zamanda geçer ve Haziran ayı başından itibaren müdavimlerimizi lokantamızda ağırlamaya başlarız. Adrese teslim, buradan paket servis uygulamamız normal düzene geçinceye kadar devam edecek. Sizlere bir telefon kadar yakınız. 0262 551 4275 numaralı telefondan siparişlerinizi verebilirsiniz. '' şeklinde sürdürdü.

SİPARİŞ TEL: 0262 551 4275

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft