YEREL GÜNDEM
Giriş Tarihi : 03-05-2021 15:39

Kandıra Kaymakamlığından yeni duyuru

Tam kapanma önlemleri kapsamında yeni duyuru

Kandıra Kaymakamlığından yeni duyuru

Kandıra Kaymakamlığından yeni duyuru

Kandıra Kaymakamlığı tam kapanma dönemnde dikkat edilmesi gereken dört konuda daha bilgilendirme yaptı.

Kocaeli Valiliği İl Güvenlik İşleri Bürosunun 28.04.2021 tarih ve 9367 sayılı yazısı ile İl Hıfzıssıhha Kurulunun 27.04.2021 tarih ve 2021/23 sayılı yazısına istinaden, İlgi genelge ve kararla ülke genelinde 29 Nisan 2021 Perşembe günü sat 19’da başlayıp, 17 Mayıs günü 05:00’e kadar sürecek tam kapanma dönemi tedbir ve uygulamaları kapsamında ilçemizde uygulanacak bazı tedbirler aşağıda belirtilmiştir.
 

1-Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı çiftçilerimizin ÇKS kaydını yanlarında bulundurmaları kaydı ile traktörleri ile en yakın akaryakıt istasyonundan akaryakıt alabilecek ve traktörleri ile yanlarında en fazla aynı ailenin iki ferdi ile tarlasında zirai faaliyette bulunabilecektir.
 

2-Bakkalı olmayan mahallelerde gezici araçları ile bakkaliye ve manav ürünü satmak isteyen esnafın kimlik ve araç bilgileri Kaymakamlığımıza bildirilecek ve konu ile ilgili ilçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü bilgilendirilecektir.
 

3-Sağlık personeli görev belgesi ile il içerisinde seyahat belgesine tabi olmaksızın seyahat edebilecektir.
 

4-Ruhsatında belirtilen faaliyet sebebi ile kısıtlamadan muaf tutulan ancak, ruhsatına aykırı faaliyette bulunan işyerlerinin faaliyetlerine izin verilmeyecektir.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
Copyright 2019 Kandiralilar.com Tüm hakları saklıdır.
Sistem : Gazisoft